3 būdai parduoti automobilį brangiai ir greitai

naudotu automobiliu supirkimasAutomobilis dažniausiai keičiamas kas penkis metus. Jo kaina priklauso nuo tuo metu vyraujančios ekonominės situacijos, jo būklės ir kitų kriterijų, kuriuos tikriausiai žinome visi. Tačiau jeigu nesulaukiate visai arba sulaukiate labai nesėkmingų skambučių, verta išbandyti naują strategiją.

Pardavimo kanalas

Lietuviai, kaip ir namus stato, keliones organizuoja, taip ir automobilius imasi dažniausiai parduoti patys. Anksčiau pagrindine apsipirkimo ir pardavimo vieta buvęs automobilių turgus užleidžia vietą tinklalapiams.

Skelbimų portalai net pulsuoja nuo pirkėjų ir pardavėjų antplūdžio. Tad pirmiausiai ką Jums derėtų padaryti, tai pasirinkti tinkamą pardavimo kanalą. Žinoma skelbimas, be kokybiškos nuotraukos ir išsamaus aprašymo, neprisideda prie greito ir sėkmingo pardavimo pradžios.

Imkitės veiksmo

Pagrindinė pardavėjų klaida tai yra laukimas. Kuomet įkeltas skelbimas rodomas savaitę, dvi, tris, telefonas tyli arba suskamba retai ir pokalbiai juo trunka trumpai, o pardavėjas save ramina: Kiekviena prekė turi savo pirkėją. Deja, tai nieko gero nežada. Jeigu norite sėkmingai ir greitai įvykdyti sandorį teks labiau paplušėti.

Išanalizuokite rinką, pagal ją pakoreguoti kainą, skelbimo tekstą, apžvelkite įmones, kurių siūlomas naudotu automobiliu supirkimas yra brangus. Taip pat pasižiūrėkite skelbimus puslapyje „ieško”. Čia dažnai skelbiasi fiziniai asmenys, kurie neturi laiko automobilio paieškoms, todėl laukia, kad kas nors pasisiūlytų.

Vis dėlto, slypi pavojus „užsikoncervuoti”. Tai reiškia, kad jeigu po ilgos tylos sulaukiama potencialaus pirkėjo skambučio, jam siūloma mažesnė nei rinkos kaina.

Stereotipams Ne

Lietuvoje vis dar su atsargumu žiūrima į bendroves, kurių paslaugos yra naudotu automobiliu supirkimas. Ypač daug šmėžuoja naudotu automobiliu supirkimas kaune, naudotu automobiliu supirkimas siauliuose, naudotu automobiliu supirkimas klaipedoje, naudotu automobiliu supirkimas siauliai, naudotu automobiliu supirkimas alytuje ir naudotu automobiliu supirkimas panevezyje. Neretai stereotipai dominuoja, manant, kad naudotu automobiliu supirkimas kaina siūloma ne pirkėjo naudai. Tačiau baimintis nėra dėl ko. Dažniausiai supirkėjai siūlo iki 80 proc. rinkos kainos ir pasirūpina visais klausimais, t.y. dokumentų pildymu, pasiima automobilį iš jums patogios vietos, greitai atsiskaito grynais arba bankiniu pavedimu. Be to naudotu automobiliu supirkimas populiarėja ne tik tarp senų transportų priemonių, bet ir naujų.

Iki penkių metų senumo automobilių rinka

Pastaruoju metu naudotu automobiliu supirkimas vyksta perkant vis naujesnius, dažniausiai ne senesnius nei penkių metų, automobilius, siekiant juos perparduoti didesnę perkamą galią turinčioms rinkoms. Todėl neretai santykinai naujų, bet jau naudotu automobiliu supirkimas pirkėjui tampa naudingesnis sandoris, nei auto pardavimas kaimynui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.