Kuo svarbi VIN kodo patikra?

Niekam ne paslaptis, kad Lietuvoje naudoti automobiliai perkami žymiai dažniau nei nauji. Taip yra todėl, kad ne kiekvienas gali sau finansiškai leisti įsigyti šviežutėlį automobilį tiesiai iš salono. Kiti žmonės apskritai nemėgsta prisirišti prie automobilio ir juos meiliau keis kas kelis metus. Tokiu atveju naudoti automobiliai visada taps jų pirminiu pasirinkimu. Tačiau tokie sprendimai atneša ir nemažai atsakomybės, tiek pirkėjams, tiek ir pardavėjams. Kiekvienas mūsų skirtingai suvokia automobilio nusidėvėjimą, o kur dar visos tos istorijos… Toliau »

Kaip pasirinkti žiemines padangas

Automobilio padangų pasirinkimas yra tikrai platus, bet dažnai vairuotojui būna gana sudėtinga išsirinkti dėl specifinių automobilių savybių ar finansinių galimybių. Ypač kai kalba sukasi apie žiemines padangas. Žieminėms padangoms, lyginant su vasarinėmis, tenka susidurti su gerokai didesne dalimi iššūkių ir sunkumų: slidus kelias, žema temperatūra, atlydis, šlapdriba ir kt. Šių padangų pasirinkimą lengvina tai, jog šiomis dienomis žieminės padangos internetu lengvai įsigyjamos ir tai stipriai palengvina vairuotojams žieminių ratų įsigijimo rūpesčius. Žieminės padangos internetu ne… Toliau »

„Jaguar“ į Lietuvą atvežė ypatingą visureigį – 550 AG „F-Pace SVR“

Vytauto Pilkausko nuotr. Vis tvirčiau skambant prognozėms, kad artimiausią dešimtmetį dominuos elektromobiliai, konservatyvesniems vairuotojams mažėja progų džiaugtis įspūdingos galios, emocijų pliūpsnius sukeliančiais benzininiais automobiliais. Tačiau dar yra laiko pasimėgauti geriausiais tradicinės automobilių inžinerijos laimėjimais, sukurtais ypatingose dirbtuvėse. Tokią progą suteikia į Lietuvą atkeliavęs naujasis „Jaguar F-Pace SVR“ modelis, kurį jau galima išbandyti oficialaus „Jaguar“ atstovo salone Vilniuje. Vienas paskutinių mohikanų Šių metų pradžioje „Jaguar Land Rover“ pristatė naują strateginę kryptį „Reimagine“, nubrėžusią svarbiausias tolesnės legendinės… Toliau »

Reikalavimai aktyvaus laisvalaikio mėgėjo automobiliui: turi daug tilpti ir niekada nenuvilti

Kad automobilis dažnam šiuolaikiniam vairuotojui tapo ne tik susisiekimo priemone, bet ir efektyviu pagalbininku mėgstamose veiklose, liudija Lietuvoje vis sparčiau augantis aktyvaus laisvalaikio gerbėjų skaičius. Net ir rudenį jau nieko nebestebina pučiant vėjui pamaryje plazdantys jėgos aitvarai ar savaitgaliais po miškus zujantys krosinių motociklų bei kalnų dviračių entuziastai. Populiarėjančios aktyvios pramogos augina ir patikimų keturračių pagalbininkų, leidžiančių džiaugtis mėgstamu laisvalaikiu nekvaršinant sau galvos, poreikį. Mėgstantiems adrenaliną kaupti gamtoje svarbi ne tik kokybiška įranga, bet ir… Toliau »

Kur geriausia įsigyti naudotą automobilį?

Nors ir kaip norėtųsi savo namų kieme ar garaže matyti tiesiai iš gamintojo rankų atgabentą naują automobilį, deja šiai svajonei išsipildyti ne visuomet leidžia galimybės. Tuomet paprastai puikia išeitimi tampa naudoti automobiliai. Žinoma, pirmiausia pagalvojama kur geriausia įsigyti šį pirkinį. O tam yra net keletas alternatyvų. Aptarkime jų privalumus ir trūkumus. Automobilių turgus Tai visais laikais populiari naudotų automobilių vieta. Čia vienoje vietoje parduodami tiek Lietuvoje važinėti, tiek tiesiai iš užsienio šalių atkeliavę naudoti automobiliai.… Toliau »

Patarimai ketinantiems įsigyti pirmąjį BMW automobilį

Daugelio vairuotojų ir pėsčiųjų žvilgsnius kelyje traukia BMW markės automobiliai. Išskirtinio stiliaus, galingi ir manevringi šios markės automobiliai pelnė pripažinimą visame pasaulyje, o automobilių salonuose BMW nauji automobiliai yra vieni populiariausių. Ne pirmus metus vairuojantys BMW tikriausiai pritars, kad šiuos automobilius reikia „prisijaukinti“. O čia pravers mūsų patarimai, skirti  ketinantiems vairuoti pirmąjį BMW. Galingų BMW valdymas Anksčiau praktiškai visą BMW gamintojo produkciją sudarė  galine ašimi varomi automobiliai. Tad jei ketinate įsigyti senesnį modelį, tikriausiai jis… Toliau »

Automobilio kėbulo padengimas nano danga

Nors kai kuriems vairuotojams yra svarbiau švarus automobilio vidus nei išorė, tačiau tikriausiai kiekvienam patinka sėsti už švaraus automobilio vairo. Nors yra tokių, kuriems patinka nuolatos švarinti ir blizginti savo automobilį, tačiau daugelis mielai to nedarytų. Automobilio padengimas nano danga pasitarnauja tiek vienoje, tiek kitoje barikadų pusėje esantiems vairuotojams, kadangi tai be galo palengvina automobilio priežiūrą. Kas yra nano danga ir kaip ji veikia? Šių dangų yra labai įvairių, priklausomai nuo to, kokiam paviršiuo ji… Toliau »

Lenktynėse rastas sprendimas tapo neatskiriama sportinių sedanų dalis

Technikos entuziastai sutaria, kad norint važiuoti tikrai greitai ir sportiškai, keturių varančiųjų ratų sistemos yra nepamainomos. Ir jos naudojamos ne tik visureigiams, augant variklių galiai dvi varančios ašys naujiems sportiškiems sedanams naudojamos vis dažniau. Panašu, kad šiame automobilių segmente viena varančioji ašis greitai patirs tą patį, ką jau patyrė mechaninė pavarų dėžė, – išnyks. Toks sprendimas atsirado prieš tris dešimtis metų. „Audi“ ir „Peugeot“ tapo vienais pirmųjų gamintojų, nusprendusių sportiškus sedanus aprūpinti keturių varančiųjų ratų… Toliau »

Kodėl naudoti mikroautobusai yra sparčiai išgraibstomi?

Naudoti mikroautobusai yra vienas iš mažiausių, šiuo metu rinkoje, parduodamų autobusų. Nemokami skelbimai, kur galite talpinti ir atrasti kitų naudotus mikroautobusus, leidžia šiai transporto priemonei būti lengvai pasiekiama. Bet kodėl ši transporto priemonė tokia populiari ir gana lengvai atranda savo savininkus? Naudoti mikroautobusai gali talpinti devynis ir daugiau žmonių, kartu būdami kompaktiški ir neužimdami daug vietos stovėjimo aikštelėse. Dėl patogaus dydžio, jais galima lengvai manevruoti tiek judriomis miesto gatvėmis, tiek siauromis kelių juostomis. Nemokami skelbimai… Toliau »

„Ford“ pristatė geresnio pasaulio planą: investuos 22 mlrd. taršai mažinti

Taršai mažinti ir tvariai veiklai įmonės skiria vis daugiau dėmesio, ne išimtis yra ir automobilių gamintojai. „Ford“ paskelbė ambicingus taršos mažinimo planus bei užsibrėžė iki 2035 m. reikšmingai sumažinti įmonės veiklos ir jos sukurtų automobilių išmetamą anglies dvideginio kiekį, o iki 2030 m. elektrifikuoti visus siūlomus modelius. Netaršios kelionės ir veikla Pristatydamas 2021 m. integruoto tvarumo ir finansinės ataskaitos santrauką „Ford“ paskelbė, kad numatė šiltnamio efektą keliančių dujų mažinimo planą, kuris įmonei padės iki 2050… Toliau »

Populiariausias „Luminor lizingas“ automobilis Baltijos šalyse – „Toyota Corolla“, traktorius – „John Deere“

Lizingo bendrovės „Luminor lizingas“ duomenimis, pernai Baltijos šalių klientai (gyventojai bei įmonės) dažniausiai pirko Japonijos automobilių gamintojos „Toyota“ automobilius. Populiariausias buvo „Toyota Corolla“, antroje vietoje – „Toyota RAV4“. Tarp žemės ūkio technikos įsigijimų karaliavo „John Deere“ traktoriai. Pandemija turėjo įtakos vartotojų apsisprendimui pirkti  - bendrovės „Luminor lizingas“ naujai pasirašytų sutarčių suma pernai, palyginti su 2019-aisiais, mažėjo apie 10 proc.  2020 metais daugiau nei 50 proc. „Luminor lizingas" sudarytų lizingo sutarčių buvo skirtos automobiliui įsigyti.  Dažniausiai… Toliau »

Pasaulio moterys geriausiu metų automobiliu pasirinko „Land Rover Defender“

Geriausio „Pasaulio moterų metų automobilio 2021“ rinkimuose triumfavo „Land Rover Defender“ modelis. Atgimusiam visureigiui visos planetos skirtingų žiniasklaidos leidinių komisija pirmą kartą prekinio ženklo istorijoje skyrė pagrindinį apdovanojimą. „Tai didžiulė garbė visai komandai ir atlygis už sunkų darbą kuriant naująjį „Land Rover Defender“. „Defender“ jau spėjo laimėti daugiau nei 50 tarptautinių apdovanojimų – tai parodo, jog kompanijos XXI amžiaus visureigio vizija buvo teisinga. O pergalė rinkimuose, kurių komisiją sudaro tik moterys, yra puikus automobilio universalumo… Toliau »

„Euro NCAP“ bandymai atskleidė, kurios vairavimo pagalbos geriausiai veikia

Nors skirtingų automobilių gamintojų diegiamos pagalbinės sistemos veikia pagal tuos pačius principus ir atlieka analogiškas funkcijas, realybėje šios įrangos galimybės dažnai skiriasi. Tai lemia gausybė įvairių faktorių: nuo sumontuotų prietaisų bei diegiamos programinės įrangos iki informacijos fiksavimo tikslumo bei jos apdorojimo spartos. Prestižinės saugumo organizacijos „Euro NCAP“ atlikti naujausių furgonų testai parodė, kad gerų šios srities rezultatų galima pasiekti tik dėl nemažo įdirbio. Naujausiais saugumo pagalbų bandymais puikiai įvertinti „Ford“ komerciniai modeliai. Tarp didžiųjų furgonų… Toliau »

Ar verta pirkti dėvėtą automobilį?

Jeigu norite, kad Jūsų gyvenimas būtų kur kas paprastesnis –tokiu atveju siūlome įsigyti tokią transporto priemonę, kurios kasdieninės kelionės bus patikimos, saugios ir tuo pačiu atitiks Jūsų poreikius. Naudoti automobiliai laukia Jūsų čia: Garantiniaiautomobiliai.lt. Siūlome susipažinti su pasiūla ir atrasti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka ir tuo pačiu geriausiai atitinka asmeninius poreikius. Paieškos garantuoja našius rezultatus Tiesa, kol vieni džiaugiasi, kad naudota transporto priemonė kainuoja pigiau, tuo tarpu kitiems dažniausiai kyla klausimas dėl kokybės.… Toliau »

Automobilių nuomos ypatumai

Automobilių nuoma yra itin populiari paslauga tiek vienadienėms šventėms, tiek savaitgalio išvykoms, tiek  verslo reikalams tvarkyti. Kiekvienu atveju reikalinga gerokai skirtinga automobilių nuoma. Na paminėtu paskutiniu atveju, tvarkant darbo reikalus, tikriausiai  protingiausia ir racionaliausia išeitis būtų ilgalaikė automobilių nuoma. Tad kaip nepasiklysti gausiame nuomojamų automobilių pasirinkime? Rinkdamiesi nuomotis transporto priemonę, pirmiausia atsižvelkite į savo poreikius ir vairavimo patirtį. Jeigu jums nekelia problemų mašinos su mechanine pavarų dėže vairavimas, tuomet ir automatinė pavarų dėžė neturėtų sukelti… Toliau »