Automobilių keltuvo pasirinkimas servisui: gairės

auto keltuvas

Tinkamas keltuvas autoservisui yra ne galimybė, tačiau būtinybė, kadangi be jo daugelio darbų atlikimas yra praktiškai neįmanomas. Tiesa, šiuo metu automobilių keltuvas skiriasi savo tipais bei kitomis charakteristikomis, tad rasti labiausiai tinkamus, tokius, kurie tarnaus ne vienerius metus ir tuo pačiu atlikti konkretaus serviso poreikius – gali būti sunku.

Šis gidas – pagalba Jums. Nurodysime kelis esminius niuansus, kurie padės rasti tinkamiausią įrangą Jūsų servisui.

Keltuvų tipai

Automobilių keltuvas varijuoja savo tipais. Priklausomai nuo to, kokio tipo paslaugas servisas teikia, kokios transporto priemonės yra tvarkomos – reikalingas ir konkretus keltuvas.

  1. Vienos kolonos keltuvas.
  2. Dviejų kolonų keltuvas.
  3. Keturių kolonų keltuvas.
  4. Žirkliniai keltuvai.
  5. Sunkvežimiams skirti keltuvai.
  6. Motociklų keltuvai.
  7. Cilindriniai keltuvai.
  8. Ir kiti tipai.

Jeigu nežinote, kuris labiausiai tinkamas variantas Jūsų atveju – tokiu atveju skatiname susisiekti asmeniškai su pardavėjais, kurie įvertinti poreikius dažniausiai pateikia labai detalias charakteristikas.

Keltuvo išlaikymo galia

Keltuvai taip pat varijuoja ir išlaikymo galia, kuri labai kinta. Juk tiems servisams, kurie dažniausiai arba tik tvarko motociklus – dažniausiai nereikalingi keltuvai, kurie skirti ypač didelei galiai išlaikyti. Priešingai nei tokiu atveju, kai reikalingas keltuvas sunkvežimiui, kadangi būtent tokia technika dažniausiai tvarkoma.

Keltuvo kaina

Kainos ribos taip pat gali kelti gana daug klausimų. Paprasčiausiai internete galima rasti tam tikro modelio keltuvus, kurie kainuoja kur kas pigiau nei kitose prekybos vietose. Ką dažniausiai tai reiškia? Tikėtina, kad keltuvas yra gaminamas iš blogos kokybės medžiagų, tad tarnaus kur kas trumpiau. Tokios įrangos naudojimas – labai pavojingas. Taigi, mokėkite tiek, kiek reikia, kad įranga Jums sėkmingai tarnautų.

Gamintojų vertinimas

Taip pat reikalingas ir skirtingų gamintojų vertinimas, kuris dažniausiai aptarimas internete. Visi gamintojai teigia, kad būtent jų gaminiai yra patys geriausi ir būtent jų produkcija – labiausiai verta naudotis. Tačiau geriausia skaityti žmonių, kurie jau naudojai konkrečia įranga, patirtimi. Tai gali padėti susidaryti nuomonę apie galimas keltuvo problemas ir tuo pačiu tiksliai įvertinti – ko galima tikėtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.