Automobilių laikymas kieme

Privačių namų savininkai turi savo kiemus ir automobilių laikymas jiems nesudaro jokių problemų.Tačiau daugiabučių namų kiemuose, automobilių vairuotojams kelią stresą ne tik pradedantiesiems, bet ir patyrusiems vairuotojams. Draudikai pastebi, kad automobilių apgadinimai jį statant yra gana dažni, dėl vietos trūkumo šalia daugiabučių. Vairuotojų noras žūtbut parkuotis po langais yra pagrindinė tokių žalų priežastis. To galima išvengti automobilį pastačius, kad ir šiek tiek toliau nuo savo laiptinės, tačiau saugiai, taip, kad jis netrukdytų eismui. Statant automobilį reikia įvertinti, ar bus pakankamai vietos išlipti, ar neužstatyti kitų automobilių. Vis tiek pasitaiko atvejų, kai išvažiavimas užbluokuojamas arba labai apsunkinamas. Jei padėtis kieme išties labai sudėtinga, verta svarstyti dėl vietos išpirkimo saugomoje aikštelėje.

Segmentinės tvoros

Segmentinės tvoros- tai pats paprasčiausias būdas aptverti tertoriją neprarandant tvoros apsauginės funkcijos ir estetiškumo. http://www.kiemoprojektai.lt/lt/tvoros/segmentines-tvoros.htm Sgmentinė tvora neuždengs teritorijos, todėl aptvertas sklypas liks šviesus. Ji tinka ne tik  namo sklypui, bet ir viešoms erdvėms- vaikų žaidimo aikštelėm, sporto aikštynams, parkams ir kitoms teritorijoms aptverti. Be to, tokios tvoros padidina ir aptverto ploto saugumą, kadangi pati tvoros struktūra yra tokia, kad per ją sunku perlipti.

Segmentinių tvorų elementai

Segmentines tvoras sudaro tvoros segmentai, tvirtinimo stulpai ir segmentinių tvorų tvirtinimo elementai. Šie elementai  leidžia reguliuoti tvoros sekcijas, nejudinant atramų. Metalinės vielos yra išdėstytos tarpusavyje statmenai ir sujungtos kontakto vietoje taškiniu suvirinimu. Segmentinės tvoros yra tveriamos iš vienodų segmentų, vadinamų panelėmis. Meistrai, atsižvelgdami į pasirinktos tvoros aukštį, parenka tinkamus tvoros segmentus ir nudažomi pasirinkta spalva. Segmentinių tvorų elementai yra padengiami cinku, kas padeda apsaugoti tvorą nuo aplinkos veiksnių, todėl tvora tampa atspari korozijai ir išlieka nepakitusi daugelį metų.

Segmentiniai vartai

Segmentiniai vartai ir varteliai- svarbiausi tvoros elementai, todėl labai svarbu, kad jie būtų pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir profesionaliai sumontuoti. Stumdomi, atveriami viengubi ir dvigubi segmentiniai vartai puikiai saugos šeimininkų privatumą ir bus stilingas įėjimo akcentas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.