draudimo būdai

Draudimo paslaugos internetu: patarimai, kurie padės greičiau užsisakyti

Skirtingos draudimo rūšys sąlygoja pasinaudoti galimybe ir apsaugoti save tuomet, kai iškilo kokie nors nesklandumai. Deja, nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas, tad būtent draudimo paslaugos internetu ir yra ta patraukli alternatyva, kuri gali padėti paprasčiausiai kur kas geriau jaustis. Draudimo paslaugos internetu yra greitas ir paprastas būdas ne tik susirasti reikalingą informaciją, tačiau taip pat ir pasirinkti draudimo įmonę bei rūšį. Svarbiausia įvertinti kelias smulkmenas ir tinkamai pasinaudoti draudimo galimybėmis, kad būtumėte tikras, kad… Toliau »

Mašinų draudimo kainos – kiekvienam aktualus klausimas

Mašinų draudimo kainos – klausimas, susijęs su kiekvieno vairuotojo finansais. Bene džiugiausia žinia – draudimas pinga. Visgi... Ar labai dažnai girdite žodžių junginį „civilinės atsakomybės draudimas pinga“? Vargu, vargu... Daug populiaresnės frazės – draudimas brangs, draudimo kainos kyla, draudimas gali tapti brangesnis, draudimo kaina ateinančiais metais didės... Kad civilinės atsakomybės draudimas paplonina piniginę, savaime aišku. Tačiau yra dėmesio vertų sprendimų, padedančių atseikėti kuo protingesnę sumą. Štai mašinų draudimo kainos internete patrauklesnės todėl, kad internetas yra… Toliau »
TPVCA auto draudimas

Privalomasis auto draudimas

Transporto priemonės draudimas yra būtinybė kiekvienam vairuotojui. Tačiau draudimo kompanijų darbuotojai pastebi susidariusius stereotipus, kurie lemia kai kuriuos klientų pasirinkimus. Gyventojai, kuriems privalomas TPVCA auto draudimas galvoja, jog ryški, prabangi automobilio spalva traukia vagis, o didmiesčiuose draudimas yra žymiai brangesnis, nei mažesniame miestelyje. Tokie ir kiti sukurti realybės neatitinkantys mitai trigdo klientus, todėl jie mano, kad šie ir kiti faktoriai lemia draudimo kainą bei išmoką. Todėl skubame jums pristatyti gyventojų per ilgą laiką sukurtus mitus,… Toliau »

Automobilio draudimas internetu

Visiems automobilių vairuotojams yra privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas. Tačiau nepermokėkite už automobilio draudimą. Naudokitės draudimo internetu paslaugomis pas draudimo brokerius. Draudimo brokeris apskaičiuoja draudimo kainas visose draudimo bendrovėse ir pasiūlo draustis, kur jums gaunasi draudimo kaina pigiausia. Informaciją rasite automobilio draudimo internetu puslapyje www.adraudimas.lt/. Nuo ko priklauso draudimo kainos? Draudimo kainos nuolat keičiasi ir priklauso nuo daugybės įvairių rizikos faktorių. Nebūna vienodų kainų skirtingose draudimo kompanijose ir kiekvienas atvejis yra individualus, todėl reikia naudotis… Toliau »