Kaip pasirinkti žiemines padangas

Automobilio padangų pasirinkimas yra tikrai platus, bet dažnai vairuotojui būna gana sudėtinga išsirinkti dėl specifinių automobilių savybių ar finansinių galimybių. Ypač kai kalba sukasi apie žiemines padangas. Žieminėms padangoms, lyginant su vasarinėmis, tenka susidurti su gerokai didesne dalimi iššūkių ir sunkumų: slidus kelias, žema temperatūra, atlydis, šlapdriba ir kt. Šių padangų pasirinkimą lengvina tai, jog šiomis dienomis žieminės padangos internetu lengvai įsigyjamos ir tai stipriai palengvina vairuotojams žieminių ratų įsigijimo rūpesčius. Žieminės padangos internetu ne… Toliau »

Padangos internetu – greitas apsipirkimo būdas

Prekyba internetu klesti visame pasaulyje, ne išimtis ir Lietuva. Pasaulyje jau dvidešimt metų galima įsigyti pačias įvairiausias prekes interneto pagalba. Kiekvienais metais pomėgis pirkti internetu tampa vis didesnis. Taigi, tai sparčiai populiarėjanti apsipirkimo rūšis, kuri yra itin patogi. Ne maža dalis automobilių vairuotojų yra pasinaudoję šiuo apsipirkimo būdu pirkdami padangos internetu. Dar nesate pirkę padangų internetu? Turbūt manote, kad tai nėra itin geras apsipirkimo būdas? Šiuo straipsniu bus bandoma įtikinti, kad yra visiškai priešingai. Dauguma… Toliau »

Kokios turi būti vasarinės padangos?

Atrodytų, kad išsirinkti vasarines lengvojo automobilio padangas yra lengviau nei žiemines. Tačiau ir šiuo atveju turi būti užtikrinti tam tikri reikalavimai. Pagrindiniai iš jų – tai nuo padangų priklausantis kuro naudojimo efektyvumas, tai yra padangų pasipriešinimas riedėjimui, padangų sukibimas su šlapia kelio danga ir padangų skleidžiamas triukšmas. Jeigu renkatės padangas pagamintas ir parduodamas Europos Sąjungoje nuo 2012 m., tokiu atveju visi šie reikalavimai yra nurodomi specialiu ženklinimu. Nuo padangų priklausantis kuro naudojimo efektyvumas ženklinamas raidėmis… Toliau »