TIESIAI ŠVIESIAI: Automobilių supirkimas – ką verta žinoti

Kadangi be nuosavo automobilio didelė dalis žmonių negali įsivaizduoti savo kasdienybės, automobilių pirkimas ir pardavimas yra neatsiejamas nuo transporto priemonių rinkos. Vis daugiau vairuotojų nori eksploatuoti kuo naujesnius ir komfortiškesnius automobilius, todėl tokiais atvejais senojo automobilio pardavimas tampa neišvengiama būtinybe. Tokiose situacijose labai praverčia profesionalios Automobiliukas.lt siūlomos automobilių supirkimo paslaugos visoje Lietuvoje.

TOP5 automobilių supirkimo paslaugų privalumai:

    Didžiulis patogumas ir labai greitas atvykimas. Skirtingai nei įprastiniu automobilio pirkėjo paieškos atveju, pasirinkus automobilių supirkimą yra sutaupoma gerokai daugiau laiko. Tokiu atveju tereikia užpildyti nemokamą pasiūlymo anketą, kuri nukeliauja tiesiai pasirinktiems automobilių supirkėjams. Tuomet jie susisiekia su savo klientu, susitaria dėl visų svarbiausių detalių ir į kliento nurodytą vietą atvyksta pačiu laiku.
    Atsiskaitymas grynaisiais ir dokumentų sutvarkymas. Kuomet automobilių supirkėjai atvyksta į susitikimo vietą, yra apžiūrima parduodama transporto priemonė ir galiausiai atsiskaitoma grynaisiais pinigais, kartu sutvarkant ir visus pirkimo bei pardavimo dokumentus. Tuo automobilio pardavėjui rūpintis netenka. Pardavus savo automobilį jam belieka jį išregistruoti „Regitroje“ (tai galima padaryti ir internetu „Regitros“ tinklalapyje).
    Plati automobilių supirkimo paslaugų teikimo teritorija. Automobilių supirkimo paslaugos yra siūlomos visoje Lietuvoje, todėl nepaisant to, kaip toli nuo didžiųjų miestų galėtų būti nutolęs jūsų parduodamas automobilis, tai nesukels papildomų sunkumų.
    Siūloma palanki ir rinkos tendencijas atitinkanti kaina. Auto supirkėjai išmano transporto priemonių rinką, todėl žino, kokios yra rinkoje vyraujančios kainos. Tai jiems leidžia savo klientams pasiūlyti labai patrauklius kainos variantus.
    Paslaugų universalumas – perkamos visos transporto priemonės. Kreipiantis į automobilių supirkėjus galima pamiršti apie visus sunkumus, su kuriais yra susiduriama automobilio pirkėjo ieškant kitais būdais. Nemanykite, kad jūsų parduodama transporto priemonė būtinai turi būti nauja ir techniškai tvarkinga. Automobilių supirkėjai gali nupirkti tiek pačią naujausią, tiek ir labai senų gamybos metų transporto priemonę – ir visiškai nesvarbu, kokia yra jos techninė būklė.

Automobilių supirkėjams visuomet gali būti pasiūlyti:

• Nauji automobiliai. Vis daugiau vairuotojų šiomis dienomis nevengia įsigyti naujas transporto priemones, kurios pasižymi didesne kaina, gerokai didesniu komfortu, saugumu ir ilgaamžiškumu. Tačiau akivaizdu, kad kartais tenka susidurti su įvairiomis nenumatytomis situacijomis, kuomet naują transporto priemonę prireikia parduoti (pvz., pritrūksta lėšų, nusprendžiama išvykti į užsienį, norima įsigyti kitą automobilį ar kt.). Tokiose situacijose automobilių supirkimas yra vienas iš pačių praktiškiausių sprendimų, kadangi naują automobilį tokiu atveju galima parduoti iš karto – dar tą pačią dieną.
• Naudoti automobiliai. Tai yra dažniausiai mūsų šalies keliuose sutinkamos transporto priemonės. Naudotų automobilių šiomis dienomis yra daugiausia, todėl natūralu, kad ir automobilių supirkėjams tokios transporto priemonės yra kasdienybė. Jei jūs turite naudotą automobilį ir norite labai greitai surasti jam pirkėją, galite kreiptis į automobilių supirkimo specialistus, kurie jūsų naudotą automobilį nupirks vos per kelias valandas nuo jiems pateikto pasiūlymo.
• Nevažiuojantys automobiliai. Kuomet nevažiuojančios transporto priemonės savininkas bando savo automobilį parduoti internetinių skelbimų portalų pagalba, jis kur kas dažniau susiduria su sunkumais. Juk suprantama, kad ne kiekvienas pirkėjas nori įsigyti nevažiuojantį ir neeksploatuojamą automobilį. Todėl jei nenorite susidurti su tokiais nepatogumais ir veltui eikvoti savo brangų laiką, nevažiuojantį (rimtus techninius gedimus patyrusį) automobilį galite parduoti automobilių supirkėjams.
• Automobiliai, skirti utilizavimui. Jei turite transporto priemonę, kuriai nebėra jokios galimybės toliau būti eksploatuojamai, galite pasinaudoti automobilių utilizavimo paslaugomis, kurias taip pat siūlo šių paslaugų teikėjai. Be to, automobilio utilizavimo atveju jums bus išrašoma oficiali utilizavimo pažyma.
• Automobiliai po avarijos. Automobilių, kurie yra patekę į autoįvykius, pardavimas įprastai yra labai panašus (sudėtingumo atžvilgiu) į nevažiuojančių transporto priemonių pardavimą. Automobiliai po avarijos tikrai nėra patrauklūs potencialių pirkėjų atžvilgiu, todėl į autoįvykį patekusį automobilį kur kas efektyviau pasiūlyti automobilių supirkėjams.

Pagrindinės transporto priemonių rūšys, siūlomos automobilių supirkėjams

1. Lengvieji automobiliai. Kaip jau buvo minėta, transporto priemonių supirkėjams gali būti parduoti bet kokio tipo lengvieji automobiliai (neatsižvelgiant į jų markę, modelį, gamybos metus ar techninę būklę). Taip pat auto supirkėjai perka ir automobilius su vairu dešinėje (ypač aktualu emigrantams, kurie parvyksta atgal į savo gimtinę), retro automobilius, visureigius ir netgi neregistruotus automobilius.
2. Komercinis transportas. Suprantama, kad komercinio tipo transporto priemones parduoti naudojantis skelbimų portalais ne visuomet yra labai paprasta. Todėl automobilių supirkimas šiuo atveju tampa bene efektyviausia išeitimi. Jei pasirinksite patyrusią automobilių supirkimo paslaugų bendrovę, jums gali būti pasiūlytas ir komercinio transporto supirkimas. Šiuo atveju komerciniam transportui yra priskiriami autobusai, mikroautobusai, sunkvežimiai, vilkikai, priekabos ir puspriekabės, autovežiai, spec. transportas, žemės ūkio technika ir kt.
3. Motorinis transportas. Ne paslaptis, kad mūsų šalies keliuose eksploatuojama ir daug motorinių transporto priemonių, tokių kai motociklai ir motoroleriai, todėl auto supirkėjai sukuria labai palankias sąlygas ir motorinių transporto priemonių savininkams. Be to, jie perka ir keturračius, vandens motociklus ir motorines valtis.

Kaip pateikti savo automobilio pasiūlymą internetu?

Tai padaryti yra daug lengviau nei jūs galėjote tikėtis. Skirtingai nei internetinių skelbimų portalų atveju, jums nereikės patirti papildomų išlaidų skelbimo publikavimui. Apsilankius automobilių supirkimo paslaugų bendrovės tinklalapyje jums tereikia užpildyti automobilio pardavimo užklausą – tai yra vos kelių laukelių forma, kuriai užpildyti netrunkama ilgiau nei vieną minutę.

Automobilio pardavimo užklausos formoje jūs nurodote savo telefono numerį (kuriuo su jumis galėtų susisiekti automobilių supirkimo specialistai), savo parduodamos transporto priemonės markę ir modelį, gamybos metus, miestą, kuriame yra jūsų transporto priemonė, ir pageidaujamą kainą. Taip pat visuomet rekomenduojama kartu pridėti ir savo parduodamo automobilio nuotraukas – tai auto supirkėjams padeda lengviau įvertinti jiems pasiūlytos transporto priemonės būklę. Viso to visiškai pakanka, kad automobilių supirkėjai su jumis susisiektų per keletą minučių.