Ar verta pirkti dėvėtą automobilį?

Jeigu norite, kad Jūsų gyvenimas būtų kur kas paprastesnis –tokiu atveju siūlome įsigyti tokią transporto priemonę, kurios kasdieninės kelionės bus patikimos, saugios ir tuo pačiu atitiks Jūsų poreikius. Naudoti automobiliai laukia Jūsų čia: Garantiniaiautomobiliai.lt. Siūlome susipažinti su pasiūla ir atrasti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka ir tuo pačiu geriausiai atitinka asmeninius poreikius. Paieškos garantuoja našius rezultatus Tiesa, kol vieni džiaugiasi, kad naudota transporto priemonė kainuoja pigiau, tuo tarpu kitiems dažniausiai kyla klausimas dėl kokybės.… Toliau »

Į ką reikia atkreipti dėmesį parduodant automobilį?

Transporto priemonės pardavimas gali būti gana sudėtingas darbas, kuris iš Jūsų pareikalaus nemažai laiko, arba labai paprastas procesas, kuris atliekamas greitai ir tuo pačiu pavyks uždirbti daugiausiai. Viskas priklauso nuo kiekvieno asmens poreikių bei pasirenkamo kelio, tad svarbiausia – susipažinti su galimybėmis. Geriausias pasirinkimas - supirkėjai Pavyzdžiui, transporto priemonės pardavimas supirkėjams – puikus pasirinkimas, kadangi daugelį darbų atliks specialistai, tad patiems asmenims, nereikia sukti galvos dėl smulkmenų- viskas atliekama už juos. Puikias paslaugas teikia Automobiliukas… Toliau »

Naudotas automobilis – patikrintas automobilis

Dauguma žmonių naudotą automobilį įsivaizduoja kaip surūdijusią senieną su rūdžių spalvos ratlankiais, apsilupiojusiais dažais ir suktu pardavėju, parduodančiu gremėzdą už nesąžiningą kainą. Tokių pardavėjų tikrai yra, tačiau žinomose įmonėse prekyba naudotais automobiliais vyksta kitaip. Čia parduodami sertifikuoti, beveik nauji, sutvarkyti automobiliai su garantija, todėl jei vietoje naujo automobilio nusipirksite naudotą, galite daug išlošti. Sutaupykite pinigų Pakankamai akivaizdu, kad pirkdami naudotą automobilį sutaupysite pinigų. Naudoti automobiliai beveik visada kainuoja mažiau. Ar dėl to jie yra prastesni?… Toliau »