Naudotas automobilis – patikrintas automobilis


prekyba naudotais automobiliais 01-compact-car-honda-civic-630Dauguma žmonių naudotą automobilį įsivaizduoja kaip surūdijusią senieną su rūdžių spalvos ratlankiais, apsilupiojusiais dažais ir suktu pardavėju, parduodančiu gremėzdą už nesąžiningą kainą. Tokių pardavėjų tikrai yra, tačiau žinomose įmonėse prekyba naudotais automobiliais vyksta kitaip. Čia parduodami sertifikuoti, beveik nauji, sutvarkyti automobiliai su garantija, todėl jei vietoje naujo automobilio nusipirksite naudotą, galite daug išlošti.

Sutaupykite pinigų

Pakankamai akivaizdu, kad pirkdami naudotą automobilį sutaupysite pinigų. Naudoti automobiliai beveik visada kainuoja mažiau. Ar dėl to jie yra prastesni? Tikrai nebūtinai. Svarbiausia prieš perkant nepamiršti pasidomėti, ar pardavėjas patikimas. Žinomose įmonėse parduodami automobiliai yra kokybiški. Venas iš jų gali tapti jūsų ištikimu kompanionu. Jei rasite automobilį, kurio buvo kruopščiai rūpinamasi ir nebuvo daug važinėta, nusipirkus jis tarnaus daugelį metų.

Kai kurie žmonės mano, kad jei vietoje naujo perki naudotą automobilį, aukoji patikimumą ir saugumą. Tai nėra tiesa. Žinomose įmonėse sertifikuoti ankstesnio savininko automobiliai jau yra praėję griežtą apžiūrą. Taip įsitikinta, kad jie neturi neišspręstų mechaninių problemų. Kai kurie naudotų automobilių pardavėjai prieš parduodami dar atlieka ir savo kruopščią techninę apžiūrą.

Gaunate automobilį su „asmenybe“

Žodis „asmenybė“ čia nereiškia nedidelio įplyšimo apmušale ar įbrėžimo ant automobilio durų paviršiaus. „Asmenybė“ tai – priedai, kurių tikrai nerasi naujame automobilyje. Pavyzdžiui, galite rasti automobilį su nestandartiniais ratlankiais, puikia garso sistema ar unikaliais apsauginiais diržais.

Žinoma, naujas automobilis taip pat turi daugybė privalumų, todėl prieš keliaudami pas naudotų automobilių pardavėjus, susidarykite sąrašą funkcijų, kurias norėtumėte, kad įsigytas automobilis turėtų. Jeigu jus domina naudoto automobilio pirkimas iš salono, visada galite kreiptis į paslaugius pardavėjus. Jie maloniais patars ir leis automobilį išbandyti asmeniškai.

Patarimai perkant

Dauguma mažų ir vidutinio dydžio įmonių, kuriose parduodami automobiliai, turi internetines svetaines. Jose matysite parduodamus automobilius. Susiraskite norimų modelių ir markių automobilius, perskaitykite jų aprašymus. Tada pasidomėkite jau iš tos įmonės pirkusių žmonių atsiliepimais. Šis informacijos tikrinimas – tai tarsi mokyklos namų darbai. Jei nori gauti gerą pažymį – t. y. gerą automobilį, namų darbus atlikite kruopščiai ir neskubėdami. Nesvarbu, ar darote namų darbus pamokoms, ar ruošiatės pirkti automobilį, tikslas tas pats – ateiti sukaupus reikiamą žinių kiekį: neleiskite jūsų išblaškyti pasiūlymu automobilio, kuriuo nesidomėjote.

Pirkdami automobilį nepamirškite patikrinti šiuos svarbius dalykus:

  • Patikrinkite automobilio ridą (nuriedėtą kelią myliomis);
  • Bendrą būklę – apžiūrėkite, ar nėra įbrėžimų ar įdubimų;
  • Apžiūrėkite variklį ir vietas aplink jį – ar nelaša tepalai ir vanduo?
  • Patikrinkite radiją ir kitus įtaisus, ar jie veikia?
  • Įjunkite šviesas! Patikrinkite, ar jos veikia ir kad pavyksta lengvai atidaryti ir uždaryti langus.
  • Ar automobilis saugus? Jei sėdynės įlinksta ir atrodo, kad automobilis bet kada gali subyrėti, tęskite paieškas kitur.

Geriausia pirkti automobilį ne iš pavienių pardavėjų, o žinomų įmonių, kurios turi daug klientų ir pasižymi patikimumu. Čia parduodami automobiliai su garantija, apimančia dvejų metų laikotarpį, duodami visi reikalingi dokumentai apie automobilio praeitį ir būklę. Jeigu kas nors atsitiks, galėsite gauti nemokamą taisymą. Per garantijos laiką įsitikinsite automobilio patikimumu. Be to, žinomos įmonės bendradarbiauja su bankais ir finansinėmis institucijomis, todėl jeigu neturite visos reikiamos sumos, automobilį galite pirkti lizingu arba išsimokėtinai.

Automobilio pirkimas yra rimtas sprendimas. Visada protinga pasidomėti ne tik naujais, bet ir naudotais automobiliais. Juk automobiliui visiškai nerūpi, kiek už jį sumokėsite. Jeigu jis patikimas, tai bus patikimas, nesvarbu, už kiek jį nusipirksite. Rinkitės žinomas prekyba naudotais automobiliais užsiimančias įmones ir pasirinkite labiausiai patinkantį automobilį ne pagal kainą, bet pagal būklę ir kokybę. Laimingo važiavimo!

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford greitos paskolos hibridiniai automobiliai kaina KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.