Automobilio vertinimas leis sužinoti realią jūsų transporto priemonės kainą

Kategorijos:

Temos:


Paprastai žmonių turimas turtas yra skirstomas kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą. Automobiliai yra priskiriami antrai kategorijai. Todėl šiek tiek plačiau apie tai, kokią naudą jums duos automobilio vertinimas.

Nenorite pusvelčiui parduoti savo automobilio, arba, atvirkščiai – permokėti už perkamą mašiną? Dėl to rekomenduojama pasitelkti profesionalų komandą. Jūsų automobilio vertinimas bus atliktas kruopščiai ir sąžiningai. Specialistai, turėdami visus  reikalingus vertinimo kriterijus ir žinodami paskutines aktualiausias kainas, galės labai tiksliai nustatyti Jūsų automobilio vertę.

Transporto vertinimo rezultatai gali radikaliai skirtis dėl įvairiausių veiksnių. Be abejonės, svarbiausią įtaką daro lengvojo automobilio duotuoju momentu esama būklė ir estetinė išvaizda. Tačiau ne ką mažiau svarbūs yra ir tokie aspektai:

 • Markė;
 • Modelis;
 • Rida;
 • Pagaminimo metai;
 • Eksploatacijos metai;
 • Kuro tipas.

Taigi, tikriausiai sutiksite, automobilio vertinimo kriterijų yra tikrai nemažai. Saviveikla šioje srityje tikrai nederėtų užsiimti. Todėl jeigu bandysite savo automobilį įvertinti patys, galite galiausiai nukentėti tiek finansiškai, tiek morališkai. Geriau tai patikėti profesionalams. Jie  greitai ir tiksliai nustatys tikrąją auto vertę ir galėsite būti tikri, jog perkate ar parduodate mašiną už realią jos kainą.

Automobilių vertinimas gali būti atliekamas ne tik norint nupirkti ar parduoti automobilį. Išvardinsime  dažniausiai pasitaikančius atvejus, kada atliekama auto vertinimo procedūra:

 • Rinkos vertės nustatymas. Bene populiariausia paslauga – tai automobilio rinkos vertės nustatymas. Jeigu nepasidomėsite, kiek realiai kainuoja Jūsų parduodama ar perkama mašina, galite  stipriai nukentėti finansiškai.
 • Remonto kaštų nustatymas. Apie atstatymo kaštus (jie  dažnai vadinami remonto kaštais) dažniausiai kalbama pirkimo-pardavimo ar draudimo srityje. Beje, į atstatymo kaštus nepatartina žiūrėti atsainiai, jeigu planuojate įsigyti daužtą ar kitaip apgadintą automobilį.
 • Žalos vertinimas po auto įvykio ar vandalizmo bei stichinių nelaimių atvejų. Įvykus eismo įvykiui, kai nukenčia transporto priemonė, jos savininkai, be abejonės, nori teisingo žalos atlyginimo. Deja, ne visada pavyksta taikiai susitarti su draudimo bendrovėmis. Tokiu atveju belieka į pagalbą pasitelkti kilnojamo turto vertintojus.
 • Muitinės vertės nustatymas. Tokio vertinimo prireiks tuomet, kai norėsite importuoti ar eksportuoti automobilį. Šis transporto priemonių vertinimas padeda ne tik mokesčiams ir muitams apskaičiuoti, bet ir nustatyti kvotas bei sankcijas. Tai užtikrina švarų ir legalų verslą.
 • Auto vertinimas, kai vykdomi teismo nutarimai dėl turto išieškojimo arba žalos atlyginimo;
 • Vertinimas, kai transporto priemonė yra įkeičiama, ja laiduojama ir garantuojama.

Nesvarbu, kokios automobilio vertinimo paslaugos Jums reikia, pasirūpinkite, jog Jūsų turimas turtas būtų įvertintas tinkamai ir sąžiningai.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu parduodami automobiliai paskola Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *