Balansinis dviratis ar paspirtukas, ką rinktis?

Kategorijos:

Temos:


Ką rinktis? Dviratis ar paspirtukas jie abu skirtingai puikūs ir abu labai mylimi vaikų. Su jais smagu keliauti ir pažinti pasaulį. Taip pat fizinio judėjimo metu lavinama raumenų jėga, stiprumas, lankstumas, vikrumas, kas yra  labai svarbu augančiam vaikui.

Balansinis dviratukas

Balansiniai dviratukai- puikus pasirinkimas  vaikams. Toks dviratukas yra kur kas lengvesnis už įprastą triratuką, nes neturi pedalų, grandinių bei kitų mechaninių dalių, tad jau mažam vaikui yra paprasta jį suprasti ir valdyti. Tap pat didelė tikimybė, kad vaikas, pamėgęs važinėti balansiniu dviratuku, daug lengviau išmoks važiuoti ir dviračiu. Tačiau renkantis  balansinį dviratuką labai svarbu atkreipti dėmesį į jo dydį, jeigu vaikui dviratis bus per didelis ir kojytės sunkiai pasieks žemę, juo važinėti nebus smagu. Su balansiniu dviratuku vaikui lengva pravažiuoti beveik visais įmanomais keliais- ne tik asfaltuotais miesto keliukais, bet ir miško takeliais ar pievomis, tad jis tinka net ir atostogoms pas močiutę kaime. Tačiau balansinis dviratukas užima daugiau vietos mašinoje, nei paspirtukas, tad jį paprasčiau naudoti ten, kur nereikia vežiotis.

Vaikiškas dviratukas

Vaikiškas dviratukas vienas svarbiausių ir mieliausių vaikystės simbolių. Vaikiški dviračiai yra spalvingi. Jų spalvos nusako, ar važiuoja juo mergaitė ar berniukas. Vaikams tai ypač svarbu.

Apsaugos ir aksesuarai

Kuo mažesnis dviratininkas, tuo daugiau apsaugų reikia, kad nesusitrenktų. Jei bus važiuojama tamsesniu paros metu, būtina pasirūpinti papildomais atšvaitais ir žibintais. Mažiesiems dviratininkams paprastai prie bagažinės gale tvirtinama vėliavėlė, kad juos lengviau pastebėtų vairuotojai. Tai pat vaikams dažnai reikalinga atraminė kojelė, kad dviratį būtų galima pastatyti tiesiog ant žemės.. Taip jis bus mažiau verčiamas ant žemės ir ant jo užlipti vaikas galės paprasčiau.

Pavaros ir stabdžiai

Mažesniems vaikams pavaros nėra labai reikalingos, tačiau juos būtina pratinti tiek prie kojinių, tiek prie rankinių stabdžių. Pavaros reikalingos tada, kai vaikas būna jau stipresnis ir gali važiuoti tiksliai ir stabiliai.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu parduodami automobiliai paskola Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *