Dviračio transportavimo taisyklės

dviratis

Jeigu turite dviratę transporto priemonę, kuri turi būti saugiai transportuojama iš vienos vietos į kitą – tokiu atveju automobilis gali jums puikiai apsitarnauti. Tik svarbiausia rasti gerus laikiklius, kurie gali užtikrinti, kad pervežimo metu tikrai dviratis nejudės, galiausiai, jis nenukris tada, kai važiuojate gana sudėtingu keliu.

Aptarsime pačias svarbiausias taisykles, kurios yra susijusios su dviračiu transportavimu. Jos gali atrodyti gan elementarios, tačiau blogiausia, kad net ir tuomet daugelio žmonių net iki galo įvertinamos ir ne iki galo tinkami jomis pasirūpinama.

  • Pirmiausia, žinoma, reikalingi dviračių laikikliai ant kablio, kurie stabiliai prisijungia ir taip gali užtikrinti, kad dviratė transporto priemonė net ir važiuojant gana sudėtingais keliais – stabiliai laikysis. Svarbiausia, kad laikikliai būtų tinkamai priveržiami ir tuo pačiu uždėjus dviratį – kelis kartus patikrinti, ar viskas tikrai laikosi stabiliai. Saugumas, juk svarbiausia, o nukritęs dviratis gali būti didelės avarijos priežastimi.
  • Taip pat reikalingas ir tinkamas dviračių montavimas, kad jie nebūtų per daug išsikišę iš šono. Kadangi standartiniai dviračiai nėra didelių matmenų, net ir lengvoji transporto priemonė nesukelia jokios drėgmės. Tačiau dažniausiai daugiau dėmesio reikia skirti tokiu atveju, kai montuojamas gana neįprastas dviratis. Pavyzdžiui, kuris yra skirtas 2 žmonėms važiuoti. Jis yra ilgesnis, tad ir tvirtinimui reikia daugiau atsargumo.
  • Žinoma, geriausia ant paties dviračio uždėti atšvaitinę liemenę arba trikampį, kuris puikiai šviečia n tik nakties metu, tačiau ir dienomis. Toks papildomas atšvaitas yra puikus pasirinkimas, kuris suteikia galimybę kitiems kelių eismo dalyviams matyti, kad jūs važiuojate ir tuo pačiu, kad jūs vežate krovinį.
  • Važiavimo metu, ypač tokiu atveju, kai kelionės yra labai ilgos – visada verta sustoti ir tuo pačiu patikrinti – ar dviratis arba keli jų – vis dar stabiliai savo vietose. Smulkmena, tačiau tuomet būsite kur kas ramesnis ir nebūtinai reikės važiuoti labai lėtai, kad pavyktų nesukti galvos dėl krovinio.

Svarbiausia – saugumas, o jam reikalingos specialios priemonės, kuriomis kiekvienas turi pasirūpinti pats.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *