Kaip paruošti automobilį spalvotos dekoratyvinės plėvelės klijavimui

Kategorijos:

,

Temos:


Norite atsinaujinti automobilį jo nekeičiant iš esmės? Tai įmanoma. Vienas iš būdų – apklijuoti spalvota plėvele. Nebūtina to daryti visam automobiliui. Galima apklijuoti tik dureles ar variklio dangtį – kapotą. Taip pat galima užklijuoti tam tikras formas. Tokiu būdu automobilis atrodys originaliai ir stilingai. Plėvelė automobiliui gali būti blizgi arba matinė, įvairių spalvų ar net raštų, pavyzdžiui, kamufliažinė. Šiame straipsnyje aprašysime, kaip visa tai padaryti namų sąlygomis.

  1. Valymas. Pirmasis žingsnis – kruopščiai išvalyti automobilio paviršių. Plėvelės klijavimas ant nešvaraus paviršiaus gali sukurtio oro burbuliukus, nevienodą sukibimą arba trumpalaikį plėvelės išsilaikymą. Prieš pradėdami, nuplaukite automobilį šiltu vandeniu su švelniu automobilių plovikliu ir švariu skudurėliu. Išdžiovinkite automobilį, naudodami sausą, minkštą rankšluostį.
  2. Riebalų šalinimas. Antrasis žingsnis – pašalinti riebalus ir likusias nešvarias daleles. Tai padaryti galite naudodami riebalų šalinimo priemonę, pavyzdžiui, alkoholį arba specialius valiklius. Užtepkite šią priemonę ant šluostės ir nuvalykite visas dalis, kuriose bus klijuojama plėvelė. Būkite atsargūs, kad nesubraižytumėte automobilio paviršiaus.
  3. Defektų taisymas. Trečiasis žingsnis – patikrinti automobilio paviršių ar yra įbrėžimų, įdubimų ir kitų defektų. Jei rastų defektų yra daug, svarstykite, ar verta juos ištaisyti prieš klijavimą. Jei automobilio lakas turi nedaug įbrėžimų, galite naudoti poliruoklį ar švelnų šlifavimo popierių, kad išlygintumėte paviršių. Dėl didesnių defektų, galbūt reikės kreiptis į profesionalius meistrus.
  4. Džiovinimas ir aerozolių šalinimas. Ketvirtasis žingsnis – užtikrinti, kad automobilio paviršius būtų visiškai sausas. Palikite automobilį sausoje ir gerai ventiliuojamoje vietoje, kad išdžiūtų. Be to, pašalinkite bet kokius aerozolius, pavyzdžiui, vašką ar konservantus, naudotus automobilio priežiūrai. Šie produktai gali sutrikdyti plėvelės sukibimą su paviršiumi. Įsitikinkite, kad automobilis yra pilnai paruoštas klijavimui, patikrinę paviršių ranka – jis turėtų būti švarus, sausas ir be jokių riebalų.
  5. Apsauga nuo dulkių ir drėgmės. Penktasis žingsnis – paruošti darbo vietą. Kadangi plėvelės klijavimas yra preciziškas procesas, svarbu užtikrinti, kad darbo vieta būtų švari, sausa ir be dulkių. Jei įmanoma, dirbkite viduje arba saugioje, uždaroje vietoje, kad sumažintumėte šansus dulkėms ar drėgmei patekti ant paviršiaus.
  6. Įrankių paruošimas. Šeštasis žingsnis – surinkite reikiamus įrankius plėvelės klijavimui. Pasiruoškite
  • Plėvelės automobiliui ritinėlius.
  • Aštrų skalpelį ar peilį plėvelės apipjaustymui.
  • Oro burbuliukų šalinimo įrankį, pavyzdžiui, plastikinę mentelę (tokia naudojama tapetų klijavimui).
  • Šilumos šaltinį, pavyzdžiui, plaukų džiovintuvą arba karšto oro pistoletą, kad galėtumėte suformuoti plėvelę pagal automobilio kampelius ir kreives.

Paruošę automobilį spalvotos dekoratyvinės plėvelės klijavimui, galite pradėti klijuoti plėvelę. Atminkite, kad klijavimas gali būti sudėtingas ir nemažai laiko užimantis procesas, todėl jei nesate patyręs šioje srityje, galbūt verta kreiptis į specialistus. Sėkmingai paruošus automobilį ir atlikus klijavimą, galite mėgautis savo automobilio išvaizdos atnaujinimu.

Nors ir nerekomenduojame šio patobulinimo atlikti namuose, tačiau atminkite, kad plėvelė parduodama internetu e-heliopolis.lt parduotuvėje. Ten jų yra įvairių spalvų ir tekstūrų. Parduodamos kvadratiniais metrais, todėl gerai apskaičiuokite, kiek ritinėlių jums reikės.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford greitos paskolos hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas vairavimo mokykla variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *