KET testai

Kategorijos:

Temos:


KET testai reikalingi tik kartą gyvenime? Ne visai taip. Keičiantis kelių eismo taisyklėms rekomenduotina kartais pasitikrinti savo KET žinias sprendžiant naujausius KET bilietus ir testus. Tai galima padaryti ir internetu.

KET testai ir bilietai didžiausiu galvos skausmu paprastai tampa tik vieną kartą gyvenime – kai lankomi vairavimo kursai ir ruošiamasi laikyti egzaminus vairuotojo pažymėjimui gauti. Besimokantys vairuoti turi išmokti kelių eismo taisykles ne atmintinai, kad išlaikytų KET testus vairavimo mokykloje, o vėliau ir Regitroje.

KET testai popieriniu ir elektroniniu pavidalu

Kiekvienais metais kelių eismo taisyklės pasipildo bent vienu pakeitimu. Kartais tie pakeitimai nereikšmingi ir smulkūs, kartais labai svarbūs, pakeičiantys įprastą vairavimo tvarką. Tai ypač aktualu patyrusiems vairuotojams, kurie nebeskaito kelių eismo taisyklių. Kiekvienais metais leidžiamos vis naujos ir naujos KET ir testų knygos, kurios kainuoja tikrai nemažai. Jau keletą metų teises turintiems vairuotojams kas metai tokie pirkiniai nereikalingi.

KET testai pateikiami ir internete, kur už tam tikrą nedidelį mokestį galima juos spręsti tam tikrą laiką. Pavyzdžiui 1 valandą atsiuntus 5 litus kainuojančią SMS žinutę arba 1 Lt SMS visai dienai.. Toks testas labai patogus “seniems” vairuotojams, kurie bet kada gali pasitikrinti savo žinias ir įgūdžius.

Testai internete sumažina testų klaidingumo galimybes, tuo tarpu dideliu tiražu išleistose KET testų knygose bet kuri klaida gali turėti rimtų pasekmių vairavimo teorijos egzaminui Regitroje.

KET testai reikalingi ir patyrusiems vairuotojams

Kad ir kaip gerai vairuotojas žino kelių eismo taisykles, žinios nuolatos turėtų būti tikrinamos ir atnaujinamos. Jaunųjų vairuotojų žinios šviežios išlieka pora metų, nors jiems ir trūksta įgūdžių. Patyrusiems vairuotojams kiekvienais metais yra organizuojamos įvairios socialinės akcijos, kurių tikslas – atkreipti dėmesį į KET žinias. Apmaudu skaityti spaudoje, kad dalis patyrusių vairuotojų susiduria su problemomis spręsdami naujausius KET testus, o kai kurie net nesurenka pakankamai taškų (tai reiškia, kad testas neišlaikytas). KET testai internete – puiki išeitis vairuotojams, norintiems pasitikrinti savo žinias ir sugebėjimus spręsti tokius testus.

Kaip atliekami KET testai

KET testai sprendžiami du kartus – pirmąjį kartą vairavimo mokykloje pabaigus teorinius ir praktinius vairavimo kursus, ir antrąjį per oficialų vairavimo teorijos egzaminą Regitroje. Testą sudaro 30 klausimų, kuriuos reikia atsakyti per 30 minučių. Testai pateikiami kompiuterių salėje, kompiuterio ekrane reikia tiesiog nurodyti vieną iš atsakymų variantų. Regitros KET testai skiriasi nuo mokyklinio tuo, kad juose galima padaryti daugiau klaidų – net 6 iš 30. Vairavimo mokyklose reikalavimai yra kur kas griežtesni. Vairavimo mokyklos testo metu leidžiama padaryti 1-3 klaidas. Testo rezultatai pateikiami procentais ir ar testas buvo išlaikytas. Neišlaikius testo Regitroje, galima jį perlaikyti už papildomą mokestį po kurio laiko. Didžiuosiuose miestuose norinčiųjų laikyti vairavimo egzaminus yra daug, todėl tenka pastovėti ir ilgesnėse eilėse, kol vairavimo mokyklų absolventai prileidžiami prie teorinio vairavimo testo.

KET bilietai ir testai yra didelio verslo dalis, todėl už bet kokias papildomas paslaugas reikia nemažai mokėti. Geras pasiruošimas egzaminams reiškia ne tik greičiau gaunamą vairuotojo pažymėjimą, bet ir mažesnes išlaidas egzaminų laikymui. Dėl to verta pasimokyti internete už nedidelį mokestį, nei mokėti 30 litų už kiekvieną perlaikymą.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu parduodami automobiliai paskola Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *