Kreditas internetu, įkeičiant savo automobilį


kreditas internetuKiekvienas, kuris turi automobilį, pasakys, kad keturratis pagalbininkas ir kelionių partneris tikrai nėra pati protingiausia investicija. Visų pirma, jis greitai nuvertėja, visų antra, automobiliui nuolatos reikia papildomų jūsų išlaidų: pratęsti draudimą, pakeisti tepalus, subalansuoti ratus ir pan., o ką jau kalbėti apie rimtesnį gedimą. Visgi, jei pritrūkote pinigų ir įvertinę savo finansinę situaciją, nusprendėte, kad nebelieka  kito sprendimo tik skolintis, jūsų automobilis jums gali išties praverti. Kreditas internetu, įkeičiant savo automobilį – palyginus nauja paslauga, tačiau sparčiai populiarėjanti.

Kaip viskas vyksta?

Šis kreditas internetu yra suteikiamas tik tiems asmenims, kurie turi savo vardu registruotą transporto priemonę. Tai reiškia, jei automobiliu naudojatės jūs, tačiau jis yra užregistruotas ant jūsų tėčio ar mamos, šio kredito pasiimti negalėsite. Jei viskas gerai, išsirenkate kreditorių, kuris teikia tokią paslaugą ir internetu pildote paraišką kreditui gauti. Patikrinę jūsų pateiktą informaciją, kreditingumą ir finansines galimybes, kreditorius nusprendžia jums suteikti kreditą arba ne. Jei kreditą gavote, teks vykti į kreditoriaus būstinę pasirašyti sutarties, o tada į Regitrą perrašyti automobilio kreditoriui. Po visų procedūrų pinigai bus pervesti į jūsų sąskaitą, o jūs toliau galėsite naudotis savo automobiliu.

Kokio kredito galiu tikėtis?

Viskas priklauso nuo jūsų pasirinktos kredito įmonės ir automobilio. Daugelis įmonių suteikia  iki 90 proc. jūsų automobilio rinkos vertės kreditą. Taigi, kuo automobilis naujesnis, tuo didesnės pinigų sumos galite tikėtis.

Kaip mokamas kreditas?

Kreditas internetu, įkeičiant automobilį, mokamas kiekvieną mėnesį lygiomis dalimis, visą sutarties laikotarpį. Žinoma, jei finansinė situacija pasitaiso, galima kreditą grąžinti ir anksčiau, tokiu būdu sutaupysite pinigų ir automobilis vėl teisėtai priklausys jums.

Ką daryti, jei negaliu lauku susimokėti?

Visų pirma, būtina nepanikuoti, o kalbėti su kreditoriumi. Jis nėra suinteresuotas atimti iš jūsų automobilio, jam tiesiog labiau apsimoka, kai jūs už jį mokate. Galbūt jis galės pasiūlyti lankstesnes grąžinimo sąlygas, sumažinti įmokos dydį ar keliems mėnesiams atidėti įmokas. Visgi, jei ir tai nepadėtų, kreditorius pasiimtų jūsų automobilį, o jums tektų prisiminti viešąjį transportą.

Kreditas internetu – tai finansinė atsakomybė, todėl prieš užstatinėdami savo automobilį, gerai pagalvokite ar galėsite laiku vykdyti visus savo įsipareigojimus.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford greitos paskolos hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu paskola Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *