Krovinio pervežimas keltu į Treleborgą (Trelleborg)

Kategorijos:

Temos:


Treleborgas – vienas žymiausių Švedijos miestų, esantis šalies pietuose. Šiame mieste ne tik įsikūrusios stambiausios Švedijos įmonės, bet ir vienas stambiausių Švedijos uostų – Treleborgo uostas. Būtent dėl to ši lokacija dažnai pasirenkama gabenant krovinius į Švediją. Iš pastarojo uosto patogiai pasiekiami ir kiti Švedijos regionai. Aptarkime, ką verta žinoti apie krovinių gabenimą keltu į Treleborgą (Trelleborg).

  • Kokie kroviniai gali būti gabenami į Treleborgą?

Kadangi gabenimas vyksta keltais, kroviniai gali būti tiek gabaritiniai, tiek negabaritiniai. Dėl didelės jūrinių konteinerių talpos, keltais galima gabenti net pačius stambiausius krovinius, pavyzdžiui, techniką ar stambius įrengimus.

  • Kaip kroviniai iš Treleborgo pasiekia kitus Švedijos miestu?

Į Treleborgo uostą atplukdyti ir iškrauti kroviniai paskirtomi pagal jų specifiką ir paskirties taškus. Priklausomai nuo šių aplinkybių, pasirenkamas geriausiais gabenimo iki kito Švedijos miesto būdas. Dažniausiai kroviniai iš Treleborgo išvežiojami sausumos keliais.

  • Kokia krovinio gabenimo į Treleborgą kaina?

Gabenimo kaina yra individualus klausimas. Ji priklauso nuo krovinio matmenų, svorio ir specifikacijos.

  • Kaip greitai  krovinys nugabenamas į Treleborgą?

Keltai iš Lietuvos į šį Švedijos miestą reisuoja pakankamai dažnai. Krovininių keltų plaukimas nuo Lietuvos iki Treleborgo trunka apie 10 valandų. Tad jei gabenimo procesas vyksta be nesklandumų, paros laikotarpyje krovinys jau pasiekia Švediją.

  • Ar į Treleborgą gabenami specifiniai kroviniai?

Kaip ir sausumos keliais, keltais taip pat gabenami specifiniai kroviniai. Šiai kategorijai priklauso specialaus temperatūrinio režimo reikalaujantys kroviniai, medicininė įranga, preparatai ir kt. Ketinant gabenti šiuos krovinius būtinai apie tai informuokite įmonę, kuri koordinuoja gabenimo procesą. Rinkitės tik tokias bendroves, kurios specializuojasi ir turi patirties gabenant būtent specifinius krovinius.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford greitos paskolos hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas vairavimo mokykla variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *