Mašinų draudimo kainos – kiekvienam aktualus klausimas


mašinų draudimo kainosMašinų draudimo kainos – klausimas, susijęs su kiekvieno vairuotojo finansais.

Bene džiugiausia žinia – draudimas pinga. Visgi… Ar labai dažnai girdite žodžių junginį „civilinės atsakomybės draudimas pinga“? Vargu, vargu… Daug populiaresnės frazės – draudimas brangs, draudimo kainos kyla, draudimas gali tapti brangesnis, draudimo kaina ateinančiais metais didės…

Kad civilinės atsakomybės draudimas paplonina piniginę, savaime aišku. Tačiau yra dėmesio vertų sprendimų, padedančių atseikėti kuo protingesnę sumą. Štai mašinų draudimo kainos internete patrauklesnės todėl, kad internetas yra visagalis. Vienoje vietoje pateikiami keli pasiūlymai – palyginate ir įsigyjate draudimą priimtiniausiomis sąlygomis. Puiku, ar ne? Tikrai taip!

Draudimas – kiekvienam aktualus klausimas

Vairuotojus neabejotinai džiugina galimybė įsigyti draudimą internetu. Taip ne tik pinigų sutaupoma, bet ir laiko. Be to, sprendimas pirkti draudimą internetu yra patogus. Jei patogumą vertinate kaip privalumą, tai ir mašinų draudimo kainos virtualioje erdvėje bus patrauklesnės.

Beje, ar kada pagalvojote, kad civilinės atsakomybės draudimas svarbus ne tik patiems vairuotojams? Pavyzdžiui, jei keturių asmenų šeimoje vairuoja tik vienas žmogus, kiti trys irgi važiuoja kartu. Taigi, net jeigu nesate sėdėję prie automobilių vairo, net jei automobiliais nesidomite, net jeigu nepažįstate markių ir tuo labiau modelių, draudimas susijęs ir su jūsų gerove. Kad ir netiesiogiai, bet vis tiek susijęs.

Įvairiapusis automobilių pasaulis

Kalbant apie draudimą kone automatiškai pereinama prie automobilių temos. Ši diskusija begalinė, tačiau visuomet įdomi. Neverta ginčytis, kurios markės automobiliai geriausi, bet taikiai šnekėtis – puikus dalykas.

Mašinos – visokiausios. Didelės ir mažos. Lėtos ir greitos. Prabangios ir ekonominės klasės. Sportiškos ir elegantiškos. Ne paslaptis, kad ir mašinų draudimo kainos skirtingos kaip futbolas ir krepšinis. Kaip rytai ir vakarai.

Dabar vairuojate transporto priemonę, kurios variklio darbinis tūris yra 1,6 litro, o galia – 85 kW? Ieškote kitos mašinos ir radote skelbimą, kuriame nurodyta 2 litrai ir 110 kW? Šie rodikliai bent šiek tiek nulems ir draudimo kainą. Tiesa, kažin ar tai bus paskata dairytis tik į silpniausius variantus. O ar 85, ar 55, ar 155 kilovatai slepiasi po variklio dangčiu – kiekvieno pirkėjo pasirinkimas skirtingas, o ir „greito automobilio“ samprata nevienoda.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford greitos paskolos hibridiniai automobiliai kaina KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.