Mitai, apie auto nuomą


automobilių nuoma VilniujeVos Lietuvoje atsiradusi auto nuomos paslauga į savo pusę patraukė labai daug tautiečių. Mažas kainos ir puikus kokybės santykis nulėmė, kad automobilių nuoma Vilniuje yra vienas geriausių ir labiausiai mėgstamų pasirinkimų. Visgi, kaip ir daugelį populiarių paslaugų, taip ir šią, yra apipynę patys įvairiausi mitai, kurie kartais „atgraso“ potencialius klientus. Pateiksime pačius populiariausius ir pasistengsime juos objektyviai paneigti. Kiekvienas žmogus turėtų suvokti, kad daugelis mitų paprasčiausiai nelabai realūs.

1 mitas # tai brangi paslauga

Priešingai, tai tikrai labai patogus pasirinkimas išspręsti laikinai atsiradusias auto problemas. Lietuvoje bene pigiausiai galima išsinuomoti palyginus su kitomis Europos Sąjungos šalimis.

2 mitas # tai nekokybiška paslauga

Automobilių nuoma Vilniuje visada stengiasi patenkinti net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Siūlydama plačią pasiūlą suteikia galimybę kiekvienam žmogui pasirinkti labiausiai jam tinkantį variantą. Verslininkai yra suinteresuoti, kad klientas liktų patenkintas, būtent todėl visada teikia tik kokybiškas paslaugas.

3 mitas # asmuo turi prisiiimti labai daug atsakomybės

Kiekviena kompanija nustato tam tikras sąlygas, kurios apipina, kokią atsakomybę priima asmuo. Dažniausiai ji nebūna labai didelė. Paprasčiausiai klientas turi užtikrinti, kad jis visais būdais stengsis saugoti mašiną, kaip savą. Jeigu jau nutinka nelaimė, tai sprendžiama pagal sutarties sąlygas.

4 mitas # galima važinėti tik su vairuotoju

Tikrai ne. Dažniausiai su vairuotojų nuomojami limuzinai ir mikriukai. Paprastos, lengvosios mašinos nuomojamos be vairuotojo. Žinoma, nebent klientai to pageidauja.

5 mitas # reikia atitikti labai aukštus kriterijus

Vėlgi, kiekviena kompanija nusistato savus, tačiau jie nebūna labai aukšto lygio. Asmuo turi būti tam tikro amžiaus, turėti teises ir viskas. Tikrai labai minimalūs kriterijai, kurie leidžia pasinaudoti nuoma.

6 mitas # privalu priimti labai daug atsakomybės

Logiška, kad asmuo pasižada, jos nesugadins mašinos. Jeigu taip atsitiktų, jis turi sumokėti baudą. Žinoma, viską apskritai sumoka draudimas, tad ir sugadinta mašina nekainuos asmeniui jau taip labai daug.

Automobilių nuoma Vilniuje kviečia visus pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis. Gyvenimas bus kur kas paprastesnis, kai pasiekti vietą galima patogiai.

 

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje automobilių supirkimas auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu paskola internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *