Žieminės padangos: kaip išsirinkti internetu?

Kategorijos:

,

Temos:


Padangos – labai svarbi automobilio dalis. Nuo jų priklauso ne tik tai automobilio stabilumas ir važiavimo komfortas, bet ir automobilyje esančių žmonių saugumas. Todėl renkantis padangas, tai daryti reikia labai atsakingai. Pastaruoju metu vis dažniau vasarinės ir žieminės padangos perkamos internete. Kaip rinktis ir užsisakyti, kad nenusiviltumėte?

Kur ieškoti?

Kaip ir bet kokios prekės, taip ir padangos internete yra parduodamos įvairiose parduotuvėse ir netgi skelbimuose. Tad jeigu ieškote naujų padangų, reikėtų ieškoti specializuotų pardavėjų, kurie siūlo kokybiškas ir žinomų gamintojų padangas patraukliomis kainomis. Tokiose prekybos vietose galite rinktis įvairių mišinių ir išmatavimų padangas įvairiems metų laikams.

Ne ką mažiau populiarios ir dėvėtos automobilių žieminės padangos. Tokias parduoda ne tik elektroninės parduotuvės, bet ir fiziniai pardavėjai. Pavyzdžiui, skelbimų portaluose galima rasti daug tokių pasiūlymų. Taip pat dažnai apie tai, kad parduoda padangas, vairuotojai skelbia vairuotojų grupėse socialinėse erdvėse.

Kaip rinktis?

Perkant internetu, reikėtų skirti laiko padangų pasirinkimui. Daugelis interneto parduotuvių sukurtos taip, kad pirkėjai čia galėtų rasti tinkamas sau prekes nesugaišdami daug laiko. Pavyzdžiui, galima pasirinkti tam tikrus prekių filtrus. Jeigu ieškote tik tam tikro gamintojo padangų, tai galite pažymėti ir turimų prekių sąrašas sutrumpės. Taip pat galima pasirinkti ir padangų modelį bei kitas savybes, tokias kaip išmatavimai. Į visą tai reikia atkreipti dėmesį renkantis padangas, kad įsigytumėte tokio modelio ir dydžio padangas, kurios Jums reikalingos.

Naujos ar dėvėtos?

Kaip jau minėta, padangos internete gali būti parduodamos tiek naujos, tiek dėvėtos. Kokias rinktis geriausia, reikėtų nuspręsti patiems. Naujos padangos dažniausiai yra geras pasirinkimas, jeigu ieškote padangų ne vienam sezonui. Dažniausiai naujos kokybiškos padangos tarnauja kelis sezonus be didelių nesklandumų. Jeigu norite padangas įsigyti pigiau ir svarstote, kad jų reikėtų tik šiam sezonui, verta pasidomėti dėvėtomis padangomis.

Ar brangios, visada geros?

Tai dažniausiai pasitaikantis mitas, kai ieškomos žieminės padangos. Kai kurie vairuotojai mano, kad tik itin brangios padangos yra kokybiškas ir patikimas pasirinkimas. Iš tiesų padangų kokybę lemia ne kaina, o jų techninės savybės. Be to, perkant internete, labai dažnai galite pastebėti, jog padangos parduodamos pigiau nei įprastose fizinėse parduotuvėse. Tad čia galite įsigyti tikrai patikimas, tačiau ne per daug brangias padangas tiek žiemai, tiek vasarai.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford greitos paskolos hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas vairavimo mokykla variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *