Bagažinės kilimėlių priežiūra: greitai ir švariai

bagažinės kilimėliaiTinkamai prižiūrėti bagažinės kilimėlius nėra sudėtinga. Svarbiausia tai daryti reguliariai. Lietuviškas klimatas labai permainingas ir per didelės drėgmės dažnai tenka susidurti su nešvarumais, kurie patenka į mūsų transporto priemonę kartu su mūsų batų padais ir daiktais, kurie dedami į bagažinę. Reguliariai valant kilimėlius jie ne tik atrodys puikiai, tačiau tuo pačiu ir kur kas ilgiau tarnaus.

Problema, kai žmogus neturi garažo, kur kilimėlius gali valyti. Tokiu atveju juos tenka neštis į namus ir baiminamasi, kad purvas pasklis po visą vonią. Visgi, apgalvotas valymas – sėkmingas valymas, tad perpraskite sistemą ir valykite auto priemonių kilimėlius reguliariai.

Vanduo + muilas

Paprasčiausias būdas nuvalyti guminius kilimėlius yra naudoti muilą ir vandenį. Sakysite, kas čia tokios stebuklingo? Juk dažniausiai genialu ir yra tai, kas paprasta ir greitai veikia.

Taigi, guminiam kilimėliams, kurie yra tiesiami bagažinėje, vanduo ir muilas yra labai geri ir rekomenduotini. Paprasčiausiai tai tiesiausias kelias į sėkmę, kuris gali garantuoti, kad pavyks greitai jį išvalyti. Geriausia yra išimti iš transporto priemonės ir tik tuomet plauti. Tokiu atveju tikrai pašalinsite visus nešvarumus.

Reguliarus valymas

Jeigu reguliariai valysite – tuomet ant jų niekada nebus per daug nešvarumų, kurie gali Jums ne tik gadinti akis, tačiau tuo pačiu ir trukdyti ramiai atlikti tvarkymosi darbus. Žinoma, kartais bagažinės kilimėliai turi būti valomi dažniau nei visada, kadangi prastas oras arba vežami daiktai tai paskatina. Jeigu aplinka nedaro jokios įtakos, tokiu atveju naudinga valyti kartą per mėnesį. Dažniausiai to užtenka, kad mašinos bagažinė visada būtų švari.

Siurbimas

Patogiausias būdas pašalinti žemes bei kitus svetimkūnius yra paprasčiausiai išsiurbti bagažinę. Lygiai taip pat gali būti nusiurbiami ir kilimėliai. Nebūtina jų ištraukti iš bagažinės. Turint kokybišką siurblį pavyks sėkmingai susitvarkyti su valymo darbais.

Ar visus daiktus galima dėti ant kilimėlio?

Bagažinės kilimėliai dažniausiai gaminami iš gumos, taigi yra labai tvirti ir ilgaamžiai. Galima puikiausiai laikyti bet kokius daiktus.

Visgi, jeigu kilimėlis pagamintas ne iš tokios tvirtos medžiagos yra lepesnis, tokiu atveju įvertinkite tai, kad ne visi daiktai gali būti dedami. Paprasčiausiai nuo jų gali atsirasti dėmės, kurį iš tam tikros medžiagos nuvalyti paprasčiausiai nepavyks.

Kokybiškas kilimėlis = sėkmingas tarnavimas

Bagažinės kilimėliai Jums kur kas sėkmingiau ir ilgiau tarnaus tokiu atveju, jeigu pasirinksite kokybiško gamintojo produkciją. Rekomenduojame pradėti nuo to, kad pirkti galima ir rekomenduojama tik iš tų prekybos vietų, kurios savo paslaugas siūlo legaliai. Tokiu atveju nepasisekimo atveju galėsite prekę grąžinti, kadangi vartotojų teisės Jus saugos. Jeigu pirksite pigius kilimėlius iš neaiškių prekybos vietų – paprasčiausiai nesitikėkite naudos.

Bagažinės kilimėliai nėra labai lepūs ir jiems tikrai nereikia kažkokios ypatingos priežiūros. Tačiau jeigu valysite reguliariai – jie jus džiugins savo gražia išvaizda bei funkcionalumu. Svarbiausia, kad šiuo metu ir kilimėlių pasirinkimas labai platus, tad kiekviena atras tai, ko ieško ir ko jam reikia, kad mašina būtų tinkamai išbaigta bei funkcionali.