Kaip žinoti, ar naudotos automobilių dalys yra patikimos?

 

Daugelis sužinoję apie automobilio gedimus arba tai, kad reikia keisti jo detales, dažnai puola į paniką. Ne vienam žinoma, kad dažnai transporto priemonės remontas reikalauja nemažai laiko, pinigų, ne o meistrai ne visuomet atranda tikslų problemos židinį, todėl laukia ilgas bei varginantis kelias norimo rezultato link. Tačiau svarbu atsiminti, kad automobilio gedimas – dar toli gražu ne nuosprendis, o pasukus galvą galima rasti būdų, kaip jį sutvarkyti greičiau ir pigiau. Viena iš išeičių – naudotos automobilių dalys. Lietuvoje jos itin populiarios, nes žmonės pastebėjo, kad neretai tokios dalys yra geresnės, kokybiškesnės ir, žinoma, pigesnės už iš Kinijos atvežamas naujas detales. Tačiau tai nereiškia, kad reikėtų užmerktomis akimis pirkti naudotas automobilių dalis ir dėl jų nesijaudinti. Kaip žinoti, kad jūsų perkamos naudotos automobilių dalys yra patikimos?

Pirmas ir pagrindinis patarimas, kuris padės pasirinkti tinkamai – venkite skelbimų portalų, turgaus ir draugų ar pažįstamų, kurie nori parduoti senas savo transporto priemonių dalis. Šie žmonės negalės suteikti jokių garantijų ir užtikrinti, kad detalė yra patikima, jei išsiaiškinsite, jog ji netinka, juos bus sunku susekti ir atlikti prekės grąžinimą. Tikrai nesakome, kad visi tokio tipo pardavėjai yra nesąžiningi, tačiau rizika per didelė, kad jums vertėtų į tai investuoti. Geriausia naudotas automobilių dalis pirkti specializuotose parduotuvėse. Jos užsiima naudotų transporto priemonių dalių atvežimu ir pardavimu. Tokios vietos turi savo taškus, patikrina gaminius ir veikia kaip įprastos įmonės, kurios samdo darbuotojus, turi fizines ir internetines parduotuves, veikia skaidriai ir atsako už savo parduodamą gaminį. Tokioje parduotuvėje įsigytos dalys bus patikimesnės, o jei susidursite su kokiomis nors problemomis, galėsite drąsiai jas grąžinti, nes įmonė suteiks garantiją.

Jei jus domina naudotos automobilių dalys ir norite pasirinkti teisingai, svarbu tiksliai žinoti automobilio gamybos metus, modelį ir galią. Dažnai net ir tas pats automobilio modelis gali turėti skirtingas detales, kurios priklauso nuo jo gamybos metų ar kitų veiksnių. Jei automechanikui ar autodalių pardavėjui pateiksite tikslią informaciją, padidinsite tikimybę, kad atrinkta detalė tiks geriau ir veiks patikimiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.