Mikroautobusų nuoma kelionėms ir šventėms

mikroautobusų nuomaPlanuojant kokią nors pramoginę išvyką, kelionę darbo reikalais ar didesnę šventę vienas iš klausimų yra kaip patogiausia būtų iš taško A pasiekti tašką B. Jeigu šis klausimas sprendžiamas dėl didesnės žmonių grupės, verta apsvarstyti galimybę naudotis viena transporto priemone. Mikroautobusų nuoma gali būti puiki išeitis didesnės kompanijos kelionei, nes, pavyzdžiui, devyniems žmonėms pakaks vieno automobilio.

Patogu keliaujant su draugais

Pastaruoju metu išaugo susidomėjimas pramoginėmis kelionėmis po Lietuvą. Kiekvienas regionas gali nustebinti peizažu, gamtos objektais, dvarais, pramogomis. Aktyvų laisvalaikį mėgstančios šeimos ir draugų kompanijos stengiasi aplankyti visus apžvalgos bokštus, kurie vienas už kitą aukštesni, naujesni. Keliauti savo sudarytu maršrutu su savo automobiliu tikrai patogu, nes galima savarankiškai rinktis kelionės tempą, įsidėti pakankamai daiktų. Vienas mikroautobusas vietoj 2-3 lengvųjų automobilių bus ir pigiau, ir linksmiau. Todėl drąsiai galima pasiūlyti draugams susidėti mikroautobuso nuomai ir leistis į nuotykius kartu.

Patogu kolektyvo kelionėms

Automobilių nuoma naudojasi ne tik privatūs asmenys, bet ir įmonės. Jeigu darbe reikalinga ilgesnė kelionė grupei darbuotojų, pavyzdžiui, į mokymus, į seminarą, tikrai praktiška yra išnuomoti mikroautobusą. Taip visi vienu metu nuvažiuos, nereikės derinti, kas su kuo važiuos, kelių automobilių tam reikės. Kelionė taip pat neprailgs. Kolegos gali daug ką aptarti važiuodami, bendravimas ne ofiso patalpose padeda sustiprinti kolektyvą.

Patogu švenčių svečiams

Krikštynos, vestuvės dažniausiai vyksta keliose vietose: ceremonija bažnyčioje, šventinis vakaras restorane, galbūt dar pakeliui kokia nors pramoga sugalvojama. Taigi, svečių nuvažiavimas iš vienos vietos į kitą gali tapti iššūkiu. Mikroautobusų nuoma gali būti labai geras sprendimas pasirūpinti nevairuojančiais, neturinčiais automobilio svečiais. Jeigu savo šventę sugalvojote organizuoti užmiestyje, gražioje sodyboje, galbūt svečiams patiktų galimybė į šventę vykti ne savo automobiliu. Galima pasiūlyti svečiams susirinkti vienoje vietoje mieste, susėsti į mikroautobusą ir visiems kartu nuvažiuoti į šventę, o po puotos visiems kartu grįžti.

Taigi, auto nuoma Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose yra puiki galimybė išspręsti transporto klausimą kelionių, komandiruočių, švenčių metu. Mikroautobusų nuomos paslauga yra paprasta, aiški, pritaikyta klientų poreikiams. Be to, išnuomotas mikroautobusas bus techniškai tvarkingas, prižiūrėtas, apdraustas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.