Vasarinės padangos jau perkamos internetu

Dar ne taip seniai visi vairuotojai suko galvas, kaip čia pigiau įsigijus geras žiemines padangas, o dabar vėl prasideda padangų vajus. Tik šį kartą pagrindinis rūpestis – vasarinės padangos – kur jų gauti pigiau ir nepermokėti už kokybiškus modelius?

Vasarines padangas geriausiai pirkti internetu, nes dabar jos nėra paklausios ir greičiausiai prekybininkai, tokie kaip Pigu.lt ir kiti laukia, kol ateis kovo mėnuo. Tada prasidės įvairūs išpardavimai. Kodėl būtent kovas? Todėl, kad nuo balandžio 1 dienos automobiliai nebegalės važinėti žieminėmis padangomis su dygliais, o policija surengs keletą reidų visoje Lietuvoje, kurių metu tikrins, ar padangos tinkamos važinėjimui vasarą. Dabar geriausias metas jas įsigyti internetu ir ne tik dėl pigumo.

vasarines padangos

Kai kurie prekybininkai užsisakinėja naujus modelius. Sandėliai nėra guminiai, todėl neišpirktus senus modelius reikia parduoti kuo greičiau. Štai čia ir prasideda kainų aritmetika. Padangos pardavinėjamos beveik pusvelčiui, kad tik būtų galima atsivežti daugiau padangų, kurias išgraibstys kovo mėnesį.

Naudotų padangų pardavėjai taip pat nesnaudžia. Dabar yra būtent tas laikas, kai reikia pasirūpinti naujomis vasarinių padangų partijomis, pasiruošti prekybai, parengti reklamas. Viskas priklauso nuo konsultanto darbo, todėl aktyviai dirbama ir su konsultantais, kuriems tuoj prasidės pats darbymetis.

Aišku, ruošiasi ir patys autoservisai, nes dažnai jų klientai padangas perka per juos. Reikia susirasti patikimus tiekėjus, kurie galės užsakytas padangas pristatyti per kelias valandas pačiu piko metu – likus 1 savaitei iki balandžio 1. Greičiausiai žiemos jau nebebus, todėl ruoštis pradėti galima ir dabar. Taip visi bus garantuoti, kad pavasario sezono pradžia bus sėkminga.

Vasarinės padangos nėra privalomos. Kai kurie automobiliai važinėja su nutrintomis žieminėmis. Tik rekomenduojama pasitikrinti protektoriaus gylį. Tai galima padaryti ir su paprasta liniuote. Protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis, nei 1,6 mm. Jei važinėjama su žieminėmis padangomis, kurioms reikalaujamas 3 mm gylis, greičiausiai to turėtų pakakti. Tik reiktų užsukti į autoservisą ar degalinę ir pripildyti padangas daugiau oro.

Padangos – svarbi saugumo priemonė, todėl geriau čia labai netaupyti, nes rizikuojama ne tik padanga, bet ir vairuotojo bei keleivių bei aplinkinių gyvybėmis. Jei dėl sprogusios padangos greitkelyje žus žmonės, sutaupyti 50 eurų nebeteks jokios prasmės…