Automobilio draudimas internetu


Visiems automobilių vairuotojams yra privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas. Tačiau nepermokėkite už automobilio draudimą. Naudokitės draudimo internetu paslaugomis pas draudimo brokerius. Draudimo brokeris apskaičiuoja draudimo kainas visose draudimo bendrovėse ir pasiūlo draustis, kur jums gaunasi draudimo kaina pigiausia.

Informaciją rasite automobilio draudimo internetu puslapyje www.adraudimas.lt/.

Nuo ko priklauso draudimo kainos?

Draudimo kainos nuolat keičiasi ir priklauso nuo daugybės įvairių rizikos faktorių. Nebūna vienodų kainų skirtingose draudimo kompanijose ir kiekvienas atvejis yra individualus, todėl reikia naudotis automobilių draudimo internetu skaičiuokle. Vienos kompanijos didesne rizika laiko vairuotojo amžių (kuo vyresnis tuo daugiau turi patirties ir draudimas tokiam vairuotojui pigesnis), kitos galingą variklį (jei automobilis ypač galingas tikėtina, kad jis gali pridaryti daugiau žalos ir draudimas tokiam automobiliui brangesnis) todėl labai patogu naudotis brokerių paslaugomis ir sužinoti visų draudimo bendrovių kainas iš karto ir išsirinkti pigiausią variantą.

Kaip galima sutaupyti privalomajam vairuotojų civilinės atsakomybės draudimui?

  • Pirmiausia, tai ekonomiškiausia yra draustis metams, nes kuo ilgesniam terminui draudžiamės tuo gaunasi pigiau vienam mėnesiui.
  • Jeigu vairuotojas labai jaunas ir neturi daug stažo (5 metų), tai labiau apsimoka registruoti automobilį ant vyresnio žmogaus ir draudžiant pažymėti, kad „TP vairuos jaunesnis už savininką vairuotojas“. Tokiu atveju draudimas bus žymiai pigesnis ir draudiminio įvykio atveju galios.
  • Draustis pas draudimo brokerius, nes jie išrinks pigiausią draudimo variantą. Jų paslaugos ir konsultacijos yra nemokamos. Draudimo brokeriai gyvena iš komisinių mokesčių, kuriuos gauna iš raudimo kompanijų.
  • Geriausia draustis internetu, taip sutaupysite laiko ir pinigų.

Kiek kainuoja automobilio draudimas internetu?

Pateikiame keletą nuotraukų iš automobilio draudimas internetu skaičiuoklės  skaičiavimo pavydžių:
Pirmoje nuotraukoje vairuotojas turi net 15 metų vairavimo stažą. Draudimo kompanijos tokį vairuotoją vertina, kaip nerizikingą ir pigiausias draudimas metams gaunasi tik 157lt.

skaičiuoklė

Antroje nuotraukoje jaunas 22 metų vairuotojas, kuris turi tik 4 metus vairavimo stažo. Toks vairuotojas draudimo kompanijoms atrodo rizikingas. Tačiau automobilis registruotas ant šeimos nario turinčio 23 metus stažo. Automobilis apdraustas, kaip šeimos ir pigiausias draudimas metams tik 192lt.

skaičiuoklė

 

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai finansai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas Toyota vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.