Automobilio kėbulo padengimas nano danga

Kategorijos:

,

Temos:


Nors kai kuriems vairuotojams yra svarbiau švarus automobilio vidus nei išorė, tačiau tikriausiai kiekvienam patinka sėsti už švaraus automobilio vairo. Nors yra tokių, kuriems patinka nuolatos švarinti ir blizginti savo automobilį, tačiau daugelis mielai to nedarytų. Automobilio padengimas nano danga pasitarnauja tiek vienoje, tiek kitoje barikadų pusėje esantiems vairuotojams, kadangi tai be galo palengvina automobilio priežiūrą.

Kas yra nano danga ir kaip ji veikia?

Šių dangų yra labai įvairių, priklausomai nuo to, kokiam paviršiuo ji skirta. Užtepus ant paviršiaus, sukuriamas į stiklą panašus sluoksnis, kuris yra atsparus net iki 300 ºC, todėl puikiai tinka ir automobilio kėbului.

Viena iš šiuo metu populiariausių ir vairuotojų labiausiai pamėgtų – tai keramikinė nano danga. Ji yra naudojama tiek teikiant paslaugas profesionaliai, tiek patiems besirūpinantiems savo automobilio priežiūra. Tai naujausiomis technologijomis pasižyminti ilgalaikė automobilio kėbulo priemonė, suteikianti jam apsaugą ir blizgesį. Priklausomai nuo oro sąlygų, padengimo ir pačios dangos kokybės, automobilio dažų apsauga su nano danga gali trukti net iki 1-2 metų.

Nano dangos privalumai

Teisingai atlikus padengimą, laikantis visų rekomendacijų, sukuriama tanki ir tvirta, tinklelį primenanti, 3D danga. Ši danga apsaugo dažus nuo UV spindulių, nuo smulkių įbrėžimų ir suteikia blizgesį. Lietaus lašai tiesiog nusiridena kėbulu, todėl išdžiuvus nelieka vandens nuosėdų, mažiau kimba dulkės ir kiti nešvarumai.

Būtent dėl šios dangos automobilio plovimas tampa žymiai paprastesnis, o purvas ne taip gerai prikimba. Be to, tai puikus sprendimas nuo vabzdžių, jeigu keliaujate užmiestyje, nuo paukščių išmatų bei druskų žiemos metu. Ši danga ne tik apsaugo kėbulą nuo korozijos, bet ir palengvina jo plovimą, o ir švarus jis išlieka žymiai ilgiau.

Kada geriausia kėbulą dengti nano danga?

Rekomenduojama šia danga automobilį dengti prieš rudenį ir žiemą, kuomet kelyje daugiausiai nešvarumų. Tačiau tai padaryti galima bet kada, tik svarbu prieš padengiant kėbulą nupoliruoti ir bent kurį laiką aosaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje automobilių supirkimas auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu paskola internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *