Patarimai ketinantiems įsigyti pirmąjį BMW automobilį

Kategorijos:

Temos:


Daugelio vairuotojų ir pėsčiųjų žvilgsnius kelyje traukia BMW markės automobiliai. Išskirtinio stiliaus, galingi ir manevringi šios markės automobiliai pelnė pripažinimą visame pasaulyje, o automobilių salonuose BMW nauji automobiliai yra vieni populiariausių. Ne pirmus metus vairuojantys BMW tikriausiai pritars, kad šiuos automobilius reikia „prisijaukinti“. O čia pravers mūsų patarimai, skirti  ketinantiems vairuoti pirmąjį BMW.

Galingų BMW valdymas

Anksčiau praktiškai visą BMW gamintojo produkciją sudarė  galine ašimi varomi automobiliai. Tad jei ketinate įsigyti senesnį modelį, tikriausiai jis bus būtent toks. Net ir nauji automobiliai, jei jie varomi galine ašimi yra dinamiški ir sunkiau valdomi kritinėse situacijose. Tad planuojant vairuoti vieną iš šių modelių būtinai atsižvelkite į savo vairavimo įgūdžius. Tuo tarpu naujesni BMW modeliai (vadinamieji XDrive) varomi ne galine ašimi, bet su keturių varančiųjų ratų pavara. Tai geresnis pasirinkimas mažiau patirties turintiems vairuotojams bei vertinantiems ne tiek automobilio dinamiškumą, kiek komfortą ir lengvesnį valdymą.

Galios ir komforto derinys

Jei vadovaujatės nuomone, kad galingi BMW automobiliai su didelio darbinio tūrio varikliais yra tinkamesni tik vyrams, mėgstantiems greitį ir ekstremalų vairavimo stilių, labai klystate. Šio Vokiečių gamintojo automobiliai ypač vertinami ir dėl maksimalių komforto savybių. Praktiškai visi BMW nauji automobiliai turi komfortiškus salonus su masažuojančiomis ar šildomomis sėdynėmis. Tad vis dažniau ir Lietuvos gatvėse už BMW vairo galima išvysti ir moteris, vertinančias energingus automobilius su komfortišku salonu.

Eksploatacinės išlaidos

Žinoma, BMW automobilių dalys, palyginus su Opel markės automobilių dalimis, kainuos brangiau. Tačiau, kaip sakoma, kokybė turi savo kainą. Tad prieš įsigyjant naudotą BMW automobilį pagalvokite, ar galėsite periodiškai skirti po didesnę sumą automobilio remontui. Būtent dėl šios priežasties, BMW nauji automobiliai yra žymiai geresnis sprendimas. Taip ne tik būsite ramūs, kad ilgą laiką nereikės rūpintis jokiu remontu, bet ir esant reikalui galėsite kreiptis į BMW garantinio aptarnavimo auto servisą.

Kaip ir kitų gamintojų nauji automobiliai, BMW taip pat turėtų būti įsigyjami tik iš oficialių atstovų Lietuvoje. Tuomet įsigysite naują, originalų automobilį, jums bus suteiktas garantinis aptarnavimas, o iškilus bet kokiems nesklandumams į juos bus operatyviai reaguojama.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu parduodami automobiliai paskola Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *