Automobilių nuomos ypatumai


Automobilių nuoma yra itin populiari paslauga tiek vienadienėms šventėms, tiek savaitgalio išvykoms, tiek  verslo reikalams tvarkyti. Kiekvienu atveju reikalinga gerokai skirtinga automobilių nuoma. Na paminėtu paskutiniu atveju, tvarkant darbo reikalus, tikriausiai  protingiausia ir racionaliausia išeitis būtų ilgalaikė automobilių nuoma. Tad kaip nepasiklysti gausiame nuomojamų automobilių pasirinkime?

Rinkdamiesi nuomotis transporto priemonę, pirmiausia atsižvelkite į savo poreikius ir vairavimo patirtį. Jeigu jums nekelia problemų mašinos su mechanine pavarų dėže vairavimas, tuomet ir automatinė pavarų dėžė neturėtų sukelti nesklandumų. Štai jeigu atvirkščiai, iki šiol vairavote daugiausiai tik tas mašinas, kurios turėjo automatinę pavarų dėžę, tuomet mechaninės tikriausiai derėtų atsisakyti. Be abejonės, geriausia ir išmintingiausia pasirinkti tos klasės automobilį, kuris jums geriausiai pažįstamas. Mes pateiksime visą sąrašą automobilių kategorijų, kurias jums pasiūlys ne vienas nuomos punktas:

Mini klasė. Paprastai šios klasės automobiliai turi 2-4 sėdimas vietas, degalų sunaudoja nedaug, nes turi nestiprų variklį. Šis pasirinkimas geriausias, kai keliauja du žmonės ir pati kelionė neilga. Šios klasės automobilių bagažinės paprastai yra netalpios, tad daugiau daiktų su savimi negalėsite pasiimti.

Ekonominė klasė. Automobiliai yra nedideli, turi 5 sėdimas vietas ir taupiai naudoja degalus. Šie automobiliai turi šiek tiek erdvesnes bagažines ir  geriau ištveria ilgesnes keliones.

Kompaktinė klasė. Šios klasės automobiliai yra labai giminiški ekonominės klasės mašinoms. Puikiai tinka 4 asmenims ilgesnei kelionei, nes bagažinės talpa šiek tiek didesnė.

Standartinė/vidutinė klasė. Šie automobiliai dažniausiai būna sedanai ir universalai. Degalų jie suvartoja vidutiniškai, yra be galo talpūs ir erdvūs. Puikiai tinka ilgoms kelionėms.

Erdvi klasė. Dažniausiai tai universalai. Jų bagažinė talpi, salonas erdvus, degalus naudoja vidutiniškai. Ilgesnei kelionei – tai nepamainomas automobilis.

Veno/miniveno klasė. Šios mašinos dažniausiai turi 7 sėdimas vietas. Gausiai šeimai – idealus variantas. Sunaudoja šiek tiek daugiau degalų, tačiau viską atperka komfortas. Salonas erdvus, bagažinė talpi, o stiprus variklis garantuoja saugią kelionę.

Prabangi/premium klasė. Šios transporto priemonės skirtos ne ilgoms varginančioms kelionėms, o prabangiam pasivažinėjimui. Jų varikliai yra galingi, todėl sunaudoja nemažai degalų. Tačiau, kaip minėjome, vargu ar tokį automobilį  nuomosite ilgai kelionei, tad degalų kiekis nelabai bus aktualus. Užtat salono prabanga tikrai nenuvils.

Paminėjome tik pačias populiariausias automobilių kategorijas. Be abejonės, jų yra gerokai daugiau. Tačiau, kaip sakėme, svarbiausia atsižvelgti į situaciją ar progą, kuriai nuomojamas automobilis ir į vairavimo įgūdžius. Savaime suprantama, jog vienoks automobilis bus tinkamas mergvakario šventei, kitos ruošiantis savaitgaliui prie jūros ir dar kitoks, jeigu reikalinga ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje verslo reikalams.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje automobilių supirkimas auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu paskola internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *