„Jaguar“ iki 2030-jų gamins vien elektromobilius

Kategorijos:

Temos:


„Jaguar Land Rover“ kompanija pristatė naująją strateginę kryptį „Reimagine“: ruošiamasi keisti ne tik abiejų charakteringų britiškų markių įvaizdį, bet ir vyraujantį supratimą apie tai, koks turi būti šiuolaikinis komfortas. Anot naujojo „Jaguar Land Rover“ vadovo Thierry Bolloré, „Brexit“ akivaizdoje kompanija toliau planuoja milijardines investicijas, o geidžiamiausi prabangūs modeliai bus kuriami orientuojantis į tvarumą ir žiedinę ekonomiką.

Unikalūs automobilių industrijoje „Jaguar“ ir „Land Rover“ modeliai plačiai žinomi dėl nesenstančio dizaino ir britiškos dvasios, o artimiausiais metais kompanija ketina nustatyti naujus aplinkosaugos standartus ir pakeisti visuomenės požiūrį į prabangius automobilius.

Sieks tų pačių tikslų, bet išlaikys charakterį

„Land Rover“ ir „Jaguar“ laukia intensyvios elektrifikacijos kelias, tačiau siekiant panašių tikslų tuo pat metu bus išlaikomi charakteringi abiejų markių bruožai.

„Land Rover“ atveju automobilį su vairuotoju ir toliau susies nuotykių potraukis. Šie visureigiai ir toliau bus projektuojami taip, kad galėtų prasiskinti kelią ten, kur dar niekas nėra buvęs, ir padėtų įveikti naujus iššūkius.

„Range Rover“ gama kartu su „Discovery“ ir „Defender“ padės kompanijai išlaikyti pirmaujančio prabangių visureigių gamintojo poziciją, o per ateinančius penkerius metus bus pristatytos šešios naujos 100 proc. elektrinės šių modelių versijos. Pirmasis elektrinis „Land Rover“ rinkoje debiutuos 2024 metais.

Iki šio dešimtmečio vidurio „Jaguar“ taps žinomas kaip prabangių elektromobilių gamintojas. Siūlomi naujos kartos modeliai išsiskirs kardinaliu ir emocijas paliečiančiu dizainu, kuris nepaliks abejingų. Taip pat elektromobiliuose bus diegiamos kituose modeliuose nematytos naujos kartos technologijos.

„Jaguar“ siekia klientams suteikti geriausių įspūdžių kupiną patirtį. Atskirto dėmesio sulauks ruošiama prabangiausio unikalų potencialą turinčio XJ modelio pamaina, kuriai gamoje numatyta speciali vieta. Iki 2030 metų „Jaguar“ ir „Land Rover“ reguliariai pristatys naujus elektra varomus modelius. Planuojama, kad iki to laiko 100 proc. parduodamų „Jaguar“ ir maždaug 60 proc. realizuojamų „Land Rover“ automobilių bus aprūpinti aplinkos visiškai neteršiančiomis jėgainėmis.

„Land Rover“ naujos kartos modeliams naudos dvi platformas – pirmoji daugiau orientuota į hibridines versijas, o antroji skirta versijoms su elektrine pavara. Tuo metu pasirinktas „Jaguar“ kelias – greita elektrifikacija pritaikant vieno tipo konstrukciją. 

Nulinių emisijų planas apima dar daugiau

„Jaguar Land Rover“ iki 2039 metų nori pasiekti nulines tiekimo grandinės, gamybos ir visų operacijų valdymo emisijas. Atsirandant naujoms galimybėms išgauti vandenilį kompanija ruošiasi pritaikyti ir aplinkai draugiškas kuro elementų jėgaines, kurių diegimas padėtų įgyvendinti bendrą nulinės taršos tikslą.

Nauji modeliai su iš atsinaujinančių energijos maitinamomis jėgainėmis ir nulinės taršos principų laikymasis vykdant kompanijos veiklą leis „Jaguar Land Rover“ nustatyti naujus prabangių automobilių industrijos standartus.

Buriama nauja komanda, kurios specialistų užduotis bus paspartinti naujų medžiagų, inžinerinių sprendimų taikymą apimant žiedinės ekonomikos investicijas.

„Jaguar Land Rover“ ateities planų įgyvendinimui kasmet bus skiriama maždaug 2,5 mlrd. svarų. Į šią sumą įtrauktos ir elektrifikacijos technologijos bei klientų keliones palengvinančių susijusių naujų sprendimų diegimui skirtos investicijos. Visos sistemos bus orientuotos į greitą ir saugų duomenų perdavimą.

Su inkubacinių verslo projektų ir investicijų padaliniu „InMotion“ pristatytos tokios naujos paslaugos, kaip ypatingą lankstumą naudojantis automobiliu suteikiantis „Pitoval“ mokėjimo modelis. Po sėkmingo augimo Jungtinėje Karalystėje šis modelis bus pristatytos ir kitų šalių rinkose. 

Užtikrintai įgyvendinti modernaus ir prabangaus judėjimo viziją „Jaguar Land Rover“ padės artimesnis bendradarbiavimas su kitomis „Tata Group“ kompanijomis. Siekiama užtikrinti naudojimąsi atsinaujinančiais energijos šaltiniais ir emisijų mažinimą bei pasidalinti patirtimi plėtojant naujos kartos technologijas.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu parduodami automobiliai paskola Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *