Automobilių stiklų salonas – kokias paslaugas atlieka?

Kategorijos:

Temos:


 

Automobilio stiklas – viena trapiausių ir labiausiai transporto priemonę reprezentuojančių dalių, kuriai savininkai skiria ypatingą dėmesį. Jis turi ne tik atrodyti nepriekaištingai ir estetiškai, bet ir būti funkcionalus. Net ir pastebėjus menką įbrėžimą ar kitą stiklo deformaciją, svarbu patikrinti situaciją ir ją sutvarkyti laiku, kitaip vėliau tai gali atsieiti viso stiklo keitimą. Šias problemas sprendžia automobilių stiklų salonas, kuriame savo srities specialistai gali tinkamai pasirūpinti jūsų automobilio stiklu. Kokios paslaugos paprastai čia atliekamos?

Automobilio stiklo pakeitimas

Automobilio stiklo pakeitimas reikalingas tais atvejais, kai jis stipriai pažeistas ir jo nebeįmanoma suremontuoti. Dažnai tai būna po avarijų ir kitų nelaimingų nutikimų arba tokiais atvejais, kai numojama ranka į menką įtrūkimą, kuris su laiku sunaikina visą stiklo konstrukciją. Automobilių stiklų salonas gali padėti pakeisti tiek priekinį, tiek galinį, tiek šoninį stiklus. Paprastai priekinio ir galinio stiklo keitimas trunka valandą, tačiau tam tikrais atvejais prireikia ir daugiau laiko (priklausomai nuo transporto priemonės modelio, būklės, išskirtinių technologinių savybių). Praėjus kelioms valandoms po stiklo pakeitimo, automobiliu galima laisvai naudotis kaip ir iki tol. Kad viskas vyktų sklandžiai ir būtų užtikrintas puikus rezultatas, svarbu laikytis automobilio gamintojų nurodymų ir reikalavimų, kurie garantuos kokybę ir saugią automobilio eksploataciją. Paprastai stiklo keitimo eiliškumas yra toks:

  • nuimami apdailos elementai;
  • išpjaunamas stiklas;
  • išvalomi klijų likučiai;
  • pašalinami korozijos židiniai;
  • paruošiamas kėbulas;
  • paruošiamas naujas stiklas;
  • kėbulas padengiamas klijais, įklijuojamas naujas stiklas;
  • atgal sudedami visi apdailos elementai;
  • viskas išvaloma.

Automobilio stiklų remontas

Nekreipiant dėmesio į įdaužtą stiklą, laikui bėgant nuo vibracijos stiklas visiškai suskyla, todėl savininkai yra priversti jį keisti, o tai reikalauja papildomų išlaidų. Todėl bene didžiausia problema yra vairuotojų delsimas. Rekomenduojame nieko nelaukti ir į specialistus kreiptis pastebėjus bet kokį įskilimą. Automobilių stiklų salone dirbantys ekspertai nustatys stiklo įtrūkimo tipą, užterštumo lygį ir kitus veiksnius, kurie padės jį tinkamai suremontuoti arba informuoti, kad jau laikas stiklą keisti nauju.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje automobilių supirkimas auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu paskola internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *