Transporto logistika – kas tai?

Kategorijos:

Temos:


logistika 

Jei jūsų įmonė turi keletą ar keliasdešimt transporto priemonių, transporto logistikos sąvoka jums tikriausiai girdėta ne kartą. Galbūt net galvojate, kad šios paslaugos būtų naudingos jūsų įmonei, tačiau dėl informacijos stokos nesiryžtate kreiptis į transporto logistikos bendrovę. Ir visiškai be reikalo! Įmonėms, kurių veikla susijusi su transportu ir jo judėjimu, transporto logistika gali atnešti net labai daug naudos. Panagrinėkime, kokia tai nauda ir kas apskritai yra transporto logistika.

  • Transporto priemonių valdymas

Viena pagrindinių transporto logistikos paskirčių – transporto priemonių valdymas. Visuomet žinant laisvų ir užimtų transporto priemonių skaičių, daug lengviau planuoti įmonės veiklą, užsakymus ir jų pristatymus. Naudojantis transporto logistika taip pat sisteminami remonto išlaidų, kuro sąnaudų ir kiti rodikliai. Pateiktos analizės gali padėti priimti sprendimus, kaip ir kokiais būdais galima sumažinti įmonės transporto išlaidas.

  • Dokumentų registras

Transporto logistikos pagalba sisteminami transporto priemonių dokumentai, galiojimai ir pažymos. Tai labai patogu kai yra didelis kiekis transporto priemonių, kurių dokumentų ir pažymų galiojimo terminus reikia stebėti. Transporto logistikos dėka sutaupoma ne tik laiko ir energijos, bet ir garantuojama, kad transporto priemonės visuomet bus techniškai tvarkingos ir su galiojančiais dokumentais.

  • Kuro išlaidų paskirstymas

Transporto logistikos paslaugos suteikia galimybę automatiniu būdu paskirstyti kuro išlaidas įmonės automobiliams. Tokiu būdu atkrenta daug darbo buhalteriui ar kitam darbuotojui, kuris yra atsakingas už kuro išlaidų paskirstymą.

  • Transporto stebėjimas realiu laiku

Kai kurios transporto logistikos įmonės teikia sąsajos su transporto stebėjimu realiu laiku galimybes. Tai puikus būdas žinoti kur šiuo metu yra svarbus krovinys, kokiu greičiu važiuoja jūsų įmonės automobilis, bei kokios yra kelionės kuro išlaidos.

 

 

 

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford greitos paskolos hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas vairavimo mokykla variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *