Jeigu jus domina auto nuoma


auto nuomaMūsų dienomis gyvenimas be automobilio tiesiog neįsivaizduojamas. Jo prireikia tiek kasdienai, tiek ir atostogaujant, su juo keliaujame tiek į darbą, tiek ir pramogauti. Be jo sunkiai išsiverčiame tiek savo mieste, tiek ir susiruošę į ilgesnes keliones. Be automobilio nesutvarkytume nė pusės kasdienių reikalų, nes paprasčiausiai nesuspėtume. Pasitaiko ir tokių situacijų, kad automobilis labai reikalingas, o jo neturime arba jis remontuojamas. Tokiu atveju pagalbos ir išeities patartina ieškoti auto nuoma užsiimančiose įmonėse.

Jeigu jau nusprendėte nuomotis automobilį, patartina tuo pasidomėti kiek įmanoma anksčiau. Vertėtų išsiaiškinti, kokius automobilius siūlo nuomos įmonės, kokios jų kainos, kokios apskritai nuomos taisyklės ir sąlygos. Juk nuomos kainos ir sąlygos skirtingose įmonėse dažniausiai skiriasi. Todėl idealu, jeigu turite pakankamai laiko pasiskambinti į skirtingas įmones ir ir visko išsiklausinėti. Tačiau vien tik kaina visko neapsprendžia. Jeigu ji didesnė, galbūt įmonė siūlo naujesnius ir modernesnius automobilius, kurie bus patikimesni bei ekonomiškesni. Prabangių automobilių nuoma taip pat bus brangesnė.

Automobilio nuomos sutarties sudarymas reiškia, kad automobilio nuomotojas įsipareigoja už tam tikrą mokestį suteikti jam priklausantį automobilį nuomininkui laikinai naudotis pagal sutarties sąlygas, o nuomininkas įsipareigoja pagal sutarties sąlygas mokėti nuomos mokestį. Svarbu, kad nuomojamas automobilis nebūtų įkeistas, padovanotas ar išnuomotas dar kam nors, kad nevyktų kokių nors teisinių procesų, susijusių su tuo automobiliu. To laiku neišsiaiškinus, kelionė gali būti paprasčiausiai sugadinta arba iš viso neįvykti.

Taip pat vertėtų įsitikinti, ar pasirinktas automobilis techniškai tvarkingas, kad galėtumėte juo sėkmingai naudotis visą sutarties terminą. Pažymėtina, kad nemažai auto nuoma užsiimančių įmonių savo automobiliams taip pat teikia ir techninę pagalbą. Nuomotojas turi apdrausti tiek automobilį, tiek ir jo vairuotojo civilinę atsakomybę. Tad pasirinkus automobilį, reikėtų atidžiai išnagrinėti ir jo draudimo sąlygas, nes jų gali būti įvairių. Jeigu draudimo sąlygos jūsų netenkina, sutartį galima keisti, tačiau už papildomas nuostatas teks susimokėti.

Suprantama, kad kelionių Lietuvoje sąlygos skiriasi nuo kelionių užsienyje. Todėl, nuomojantis automobilį, reikia tiksliai išsiaiškinti, kur su juo galėsite važinėti ir ar jums tai tinka. Jeigu su nuomotu automobiliu rengiatės vykti į užsienį, apie tai būtinai informuokite įmonę ir atitinkamai suderinkite auto nuomos sutartį.

 

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford greitos paskolos hibridiniai automobiliai kaina KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.