Kuo svarbi VIN kodo patikra?


Niekam ne paslaptis, kad Lietuvoje naudoti automobiliai perkami žymiai dažniau nei nauji. Taip yra todėl, kad ne kiekvienas gali sau finansiškai leisti įsigyti šviežutėlį automobilį tiesiai iš salono. Kiti žmonės apskritai nemėgsta prisirišti prie automobilio ir juos meiliau keis kas kelis metus. Tokiu atveju naudoti automobiliai visada taps jų pirminiu pasirinkimu. Tačiau tokie sprendimai atneša ir nemažai atsakomybės, tiek pirkėjams, tiek ir pardavėjams. Kiekvienas mūsų skirtingai suvokia automobilio nusidėvėjimą, o kur dar visos tos istorijos apie parduotus vogtus ir paieškomus automobilius.

Tam, kad automobilio pirkimas įvyktų kuo sklandžiau – jums pravers VIN kodo patikra. VIN patikrinimas leis lengviau apsispręsti ir net „numušti“ prekės kainą, išsiaiškinus, kad ji buvo patyrusi avariją arba apskritai atsisakyti tokio automobilio. Jeigu automobilis praeityje buvo patyręs gana rimtą eismo įvykį, o jo padariniai tiesiog gražiai užmaskuoti, tokio automobilio praktiškai nenorės niekas, nes nežinia kokie gedimai gali išlįsti jau netolimoje ateityje. Tačiau daužti automobiliai kartais tampa populiarūs jaunimo tarpe, kurie turi hobį – atnaujinti bei patiuninguoti automobilius. Bet kuriuo atveju faktą apie avarijas žinoti reikia, o tą padės nustatyti vin kodo patikra, kadangi toli gražu ne kiekvienas pardavėjas yra toks atviras.

Dar prieš pasinaudodami šia paslauga, galite net ir plika akimi pamatyti ženklus, kad automobilis patyręs eismo įvykį:

  • Įvairūs įbrėžimai ar dažų nusitrynimai ant kėbulo rodo, kad automobilis yra patyręs avariją, tačiau galbūt visai nerimtą. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar dienos šviesoje nematyt skirtingi kėbulo atspalviai. Tai ženklas, kad automobilio kėbulas buvo remontuotas jau rimčiau.
  • Klaidos prietaisų skydelyje. Ypač būkite atidūs, jeigu šviečia „airbag“ klaida. Oro pagalvės dažniausiai sugadinamos iškart po patirtos avarijos. Taip pat apžiūrėkite ar kėbule nesimato jokių tarpų.
  • Vairuodami, atkreipkite dėmesį, ar automobilis važiuoja stabiliai. Nestabilus važiavimas gali reikšti ne tik padangų nusidėvėjimą, bet ir sugadintą pakabą po avarijos.
  • Suvirinimo žymės. Po eismo įvykių automobiliai labai dažnai būna suvirinti.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje automobilių supirkimas auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu paskola internetu Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *