„Taurus“ padangos pasižymi geriausiomis savybėmis ekonominėje klasėje

Kategorijos:

Temos:


„Taurus“ prekės ženklas įsikūrė Vengrijoje daugiau nei prieš 100 metų. Koncernas buvo gerai žinomas kaip industrinių padangų gamintojas. Vėliau didžiąją dalį jo akcijų įsigijo „Michelin“ koncernas. Buvo pradėtos gaminti ekonominės klasės „Taurus“ padangos lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, išsaugojusios aukščiausius „Michelin“ padangų gamybos standartus. Mes siūlome įsigyti „Taurus“ naujas ir kokybiškas padangas už gerą kainą internetinėje parduotuvėje „Padangų gausa“. Šiame straipsnyje pristatysime, kokios žieminės padangos yra geriausios.

Kokį padangų mišinį pasirinkti?

Žieminėms padangoms keliami reikalavimai, kad jos būtų saugios slidžioje, snieguotoje ar ledu padengtoje kelio dangoje. Puiku, jeigu jos mažai dyla ir sukelia mažiausią pasipriešinimą, taupydamos degalus.

Svarbu atkreipti iš kokio mišinio padangos pagamintos. Paprastai būna 3 tipų mišiniai – kietas, vidutinis ir minkštas. Kiekvienas vairuotojas pasirenka jam tinkamiausią, atsižvelgiant į tai, kokiais keliais dažniausiai važinėja. Kietas mišinys geriausiai tinka miesto gatvėms. Vidutinio tipo mišinys tinka tiems, kas važinėja mažai valomais keliais. Minkštų padangų sukibimas su sniego ar ledo danga yra geriausias, tačiau jos ir dyla greičiausiai, todėl geriau tinkamos važiuojant prastais, nevalomais keliais. Rinkdamiesi „Taurus“ padangas, pasitarkite su konsultantu, norėdami sužinoti iš kokio mišinio jos pagamintos.

„Taurus“ padangos: kokiai klasei priklauso?

Padangos žymimos pagal ES standartus, nuo 2012 metų reikia pažymėti ne tik jų gamybos metus, bet ir suteikti informaciją apie 3 savybes – sukibimą su šlapia kelio danga, degalų sąnaudų efektyvumą, išorinio riedėjimo triukšmą. „Taurus“ padangos priklauso biudžetiniam lygiui, tačiau galima sakyti, jog jos geriausios šioje kategorijoje. Dauguma žieminių padangų pasižymi šiomis savybėmis:

  • degalų naudojimo efektyvumo – E klasė;
  • sukibimo su šlapia kelio danga – C klasė;
  • išorinio triukšmo riedėjimo vertė – 72 Db.

Tokiomis savybėmis pasižymi Taurus padangos: „Taurus Winter 95H“, „Taurus Winter 92V XL“, „Taurus Winter 96H XL“, „Taurus Winter 93V XL“, „Taurus Winter 91 T“, „Taurus Winter 84T“ ir kt. Jų kainos nesiekia 100 eurų, todėl daugybė vairuotojų jau pamėgo saugias žiemines padangas „Taurus“.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje automobilių supirkimas auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu paskolos Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *