Kur geriausia įsigyti naudotą automobilį?


Nors ir kaip norėtųsi savo namų kieme ar garaže matyti tiesiai iš gamintojo rankų atgabentą naują automobilį, deja šiai svajonei išsipildyti ne visuomet leidžia galimybės. Tuomet paprastai puikia išeitimi tampa naudoti automobiliai. Žinoma, pirmiausia pagalvojama kur geriausia įsigyti šį pirkinį. O tam yra net keletas alternatyvų. Aptarkime jų privalumus ir trūkumus.

Automobilių turgus

Tai visais laikais populiari naudotų automobilių vieta. Čia vienoje vietoje parduodami tiek Lietuvoje važinėti, tiek tiesiai iš užsienio šalių atkeliavę naudoti automobiliai. Taip, pasirinkimas automobilių turguje platus. Taip, kaip ir įprastame turguje, automobilių turguje taip pat taikomos derybos. Tačiau svarstant pasirinkti būtent šį variantą, būtina pagalvoti ir apie rizikas. Automobilių turguje dirbantys pardavėjai nesuteikia jokių garantijų, o siekiant parduoti kartais pasinaudoja įvairiomis gudrybėmis. Tad rinkitės šį variantą tik tada, kai turite įgūdžių pamatyti net ir užslėptus automobilio defektus ir nebijote prisiimti visos atsakomybės už pirkinį ant savo pečių.

Naudotų automobilių auto salonai

Oficialūs naudotų automobilių pardavėjai yra žymiai geresnis pasirinkimas nei automobilių turgus. Visi auto salone esantys naudoti automobiliai tikrinami, nustatomas skirtingų elementų funkcionalus ir informacija sąžiningai pateikiama pirkėjams. Tokia atsakomybė už parduotas transporto priemones yra svarbus privalumas tiems, kurie nori įsigyti tvarkingą automobilį. Be to, kai kuriais atvejais auto salonų  naudoti automobiliai parduodami su garantija techniniam aptarnavimui. Vieninteliu šio varianto trūkumu galima vadinti šiek tiek didesnę automobilių kainą. Tačiau tai kompensuoja šio pirkimo pasirinkimo privalumai.

Skelbimai

Naudotų automobilių paieškos skelbimuose taip pat dar nepamirštas būdas. Automobilio pirkimas tiesiai iš jo savininko rankų labai panašus į automobilio paieškas turguje. Automobilio kaina dažniausiai gali būti derinama, tačiau neturint daug žinių ir negalint tinkamai įvertinti automobilio būklės, galite būti, grubiai tariant, apgauti. Tad prieš ieškant parduodamo tinkamo automobilio skelbimo, atminkite, kad kiekvienas pardavėjas nori parduoti. O siekiant šio tikslo ne visuomet vadovaujasi sąžiningumo taisyklėmis.

Apibendrinant galima sakyti, kad patikimiausia vieta įsigyti naudotą automobilį yra naudotų automobilių auto salonas. Šiek tiek didesnė automobilio kaina atsiperka, nes šiuo atveju įsigyjate geros būklės automobilį be jokių užslėptų gedimų ar defektų.

Straipsniai

Temos

automobilio draudimas automobilis automobilių dalys automobilių nuoma automobilių nuoma Vilniuje auto nuoma autoservisai autoservisas Citroen elektriniai automobiliai Ford hibridiniai automobiliai KIA logistika naudoti automobiliai padangos padangos internetu parduodami automobiliai paskola Peugeot prekyba naudotais automobiliais remontas vairavimas variklis visureigiai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *